Sztuka Współczesna

Prace na Papierze

O Projekcie Aukcyjnym

Prace na Papierze systematycznie sprzedają się za coraz wyższe kwoty. Dzieła Wojciecha Fangora, w stosunku do 2011 roku, osiągnęły ponad pięciokrotny wzrost. Tendencja ta dotyczy większości oferowanych prac.

Na aukcjach Sztuka Współczesna Prace na Papierze prezentujemy szeroki wachlarz technik – od akwarel, rysunków i gwaszy po kolaże. Oferujemy dzieła uznanych przedstawicieli sztuki powojennej: Stefana Gierowskiego, Stanisława Fijałkowskiego, Tomasza Tatarczyka, Władysława Strzemińskiego, Andrzeja Wróblewskiego, Aliny Szapocznikow czy Jana Tarasina.

Aukcje Prac na Papierze stanowią dobrą okazję do uzupełnienia kolekcji lub rozpoczęcia zbierania dzieł od wysokiej klasy prac w atrakcyjnych cenach.

Kontakt

Więcej informacji Mniej informacji
Agata Matusielańska Specjalista +48 22 163 66 50, +48 539 546 699 a.matusielanska@desa.pl
Absolwentka historii sztuki na University of Sussex oraz Cultural Heritage Studies na University College of London. W trakcie studiów współpracowała z magazynem Art&Business, a także odbyła staż w Centrum Sztuki Współczesnej, gdzie pomagała przy powstawaniu wystawy poświęconej polskiej i brytyjskiej sztuce lat 90. ‘British British Polish Polish. Art from the Edges of Europe in the Long ’90 and Today’. Po skończonych studiach podjęła pracę w jednej z prywatnych londyńskich galerii sztuki. Po powrocie do Polski dołączyła do zespołu DESA Unicum, gdzie koordynuje aukcję Sztuka Współczesna. Prace na Papierze, a także współpracuje przy projektach Rzeźba i Formy Przestrzenne oraz Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945.