Zespół

ZESPÓŁ DESA UNICUM – JESTEŚMY DLA CIEBIE
 

Zespół DESA Unicum, to ponad 80 najlepszych w Polsce ekspertów ze wszystkich dziedzin sztuki: od malarstwa, grafiki i rzeźby poprzez biżuterię i rzemiosło artystyczne po media najnowsze – instalacje, komiks, fotografię czy street art. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnością, a rzetelną wiedzę i znajomość rynku wspieramy najnowszymi technologiami.
 
Dynamika i konsekwencja w działaniu w połączeniu z rewolucyjnym podejściem pozwoliły nam w krótkim czasie zbudować największy domu aukcyjny w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.  Mamy prawie 50% udziału w rynku polskim, realizujemy ponad 200 aukcji rocznie we wszystkich kategoriach, podczas których sprzedanych zostało 7 441 dzieł sztuki.
 
Zapewniamy wszechstronną obsługę na każdym etapie współpracy.  Nasze usługi nie ograniczają się tylko do wyceny i sprzedaży dzieł sztuki.  Oferujemy również doradztwo inwestycyjne, zarządzanie kolekcjami, wynajem powierzchni i przechowywanie dzieł sztuki, a to wszystko z zachowaniem pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa transakcji.
 
Każde dzieło sztuki to dla nas indywidualna historia zasługująca na specjalne podejście – pomagamy budować kolekcje, inwestować i współpracujemy z największymi instytucjami kultury. Zapraszamy do kontaktu!

 

DESA UNICUM – SZTUKA DOSTRZEGANIA WARTOŚCI