Zespół

ZESPÓŁ DESA UNICUM – JESTEŚMY DLA CIEBIE
 

Zespół DESA Unicum, to ponad 80 najlepszych w Polsce ekspertów ze wszystkich dziedzin sztuki: od malarstwa, grafiki i rzeźby poprzez biżuterię i rzemiosło artystyczne po media najnowsze – instalacje, komiks, fotografię czy street art. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnością, a rzetelną wiedzę i znajomość rynku wspieramy najnowszymi technologiami.
 
Dynamika i konsekwencja w działaniu w połączeniu z rewolucyjnym podejściem pozwoliły nam w krótkim czasie zbudować największy domu aukcyjny w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.  Mamy ponad 50% udziału w rynku polskim, realizujemy ponad 150 aukcji rocznie we wszystkich kategoriach, podczas których wystawianych jest 12.000 dzieł sztuki.
 
Zapewniamy wszechstronną obsługę na każdym etapie współpracy.  Nasze usługi nie ograniczają się tylko do wyceny i sprzedaży dzieł sztuki.  Oferujemy również doradztwo inwestycyjne, zarządzanie kolekcjami, wynajem powierzchni i przechowywanie dzieł sztuki, a to wszystko z zachowaniem pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa transakcji.
 
Każde dzieło sztuki to dla nas indywidualna historia zasługująca na specjalne podejście – pomagamy budować kolekcje, inwestować i współpracujemy z największymi instytucjami kultury. Zapraszamy do kontaktu!

 

DESA UNICUM – SZTUKA DOSTRZEGANIA WARTOŚCI