Praca

Eksperci DESA Unicum - Twoje profesjonalne wsparcie w kupnie i sprzedaży dzieł sztuki!

Największą wartością DESA Unicum jest nasz zespół - ludzie połączeni pasją do sztuki. Wspólnie tworzymy największy dom aukcyjny w Polsce, codziennie pomagając klientom zainteresowanym kupnem i sprzedażą dzieł sztuki. Są wśród nas doświadczeni historycy sztuki oraz eksperci rynku aukcyjnego. Krok po kroku prowadzimy klientów przez proces aukcyjny, od pierwszej wyceny - po finalizację transakcji. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego kompleksowo dbamy o każdy szczegół naszej współpracy.

Aktualnie poszukujemy

ASYSTENT W DZIALE SZTUKI DAWNEJ

Jeśli interesuje cię polska sztuka nowoczesna (XIX-XX w.) i Chełmiński nie myli ci się z Chełmońskim, a Zbigniew Makowski z Tadeuszem Makowskim to może szukamy właśnie Ciebie?

Więcej

KOORDYNATOR/KA AUKCJI DESIGNU

Interesujesz się sztuką, designem i rzemiosłem? Chętnie odwiedzasz targi staroci, lubisz buszować po antykwariatach? Śledzisz z zainteresowaniem strony internetowe z obiektami vintage? Chętnie zdobywasz nową wiedzę oraz piszesz o sztuce? Lubisz jak dużo się dzieje, a każdy dzień spędzony w pracy wygląda inaczej? Umiesz rozmawiać z ludźmi zarówno o sztuce, jak i o pieniądzach? Potrafisz godzinami słuchać opowieści artystów, galerników i kolekcjonerów? Wiesz, że nadajesz z nimi „na jednej fali”? Rozumiesz ich dążenia i potrzeby? Chcesz pracować samodzielnie i tworzyć nowe projekty? Jeśli tak, to aplikuj na stanowisko Koordynatora/ki Aukcji Designu w DESA Unicum.

Więcej

ASYSTENT PROJEKTU AUKCYJNEGO / SPECJALISTA-KOORDYNATOR PROJEKTU AUKCYJNEGO

DESA Unicum poszukuje pracowników w stopniu Asystenta lub Specjalisty-Koordynatora do pracy w ramach: redakcji katalogów aukcyjnych i wystawowych, kwerendy naukowej dotyczącej określonych dzieł sztuki, kontaktów z klientem (właścicielem dzieła sztuki), poszukiwania i pozyskiwania dzieł sztuki do sprzedaży, badania autentyczności dzieł sztuki

Więcej

KOORDYNATOR AUKCJI ZEGARKÓW

Interesujesz się zegarkami luksusowymi? Chętnie zdobywasz nową wiedzę oraz masz tzw. „lekkie pióro”? Lubisz jak dużo się dzieje, a każdy dzień spędzony w pracy wygląda inaczej? Umiesz rozmawiać z ludźmi zarówno o zegarkach, jak i o pieniądzach? Potrafisz godzinami słuchać opowieści klientów i kolekcjonerów? Wiesz, że nadajesz z nimi „na jednej fali”? Rozumiesz ich dążenia i potrzeby? Chcesz pracować samodzielnie i tworzyć nowe projekty? Jeśli tak, to aplikuj na stanowisko Koordynatora Aukcji Zegarków w DESA Unicum.

Więcej

KIEROWNIK MAGAZYNU

DESA Unicum poszukuje Kierownika Magazynu.

Więcej