Praca

Eksperci DESA Unicum - Twoje profesjonalne wsparcie w kupnie i sprzedaży dzieł sztuki!

Największą wartością DESA Unicum jest nasz zespół - ludzie połączeni pasją do sztuki. Wspólnie tworzymy największy dom aukcyjny w Polsce, codziennie pomagając klientom zainteresowanym kupnem i sprzedażą dzieł sztuki. Są wśród nas doświadczeni historycy sztuki oraz eksperci rynku aukcyjnego. Krok po kroku prowadzimy klientów przez proces aukcyjny, od pierwszej wyceny - po finalizację transakcji. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego kompleksowo dbamy o każdy szczegół naszej współpracy.

Aktualnie poszukujemy

DORADCA KLIENTA - DZIAŁ SPRZEDAŻY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: kontakty z klientami, sprzedaż dzieł sztuki, przyjmowanie obiektów do sprzedaży, opisywanie i opracowywanie obiektów, udzielanie informacji o ofercie, aranżowanie i dozór ekspozycji.

Więcej

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Do zadań osoby na tym stanowisku należało będzie: księgowanie raportów sprzedaży, księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych, wynagrodzeń i innych dokumentów księgowych, weryfikacja dokumentów, pomoc przy bieżących pracach działu księgowego.

Więcej

MŁODSZY SPECJALISTA W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: zapewnienie profesjonalnej obsługi gości, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie recepcji. Pomoc w organizacji spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, koordynacja przepływu dokumentów, wsparcie w obsłudze bieżących spraw administracyjnych

Więcej

KOORDYNATOR/KA AUKCJI DESIGNU

Interesujesz się sztuką, designem i rzemiosłem? Chętnie odwiedzasz targi staroci, lubisz buszować po antykwariatach? Śledzisz z zainteresowaniem strony internetowe z obiektami vintage? Chętnie zdobywasz nową wiedzę oraz piszesz o sztuce? Lubisz jak dużo się dzieje, a każdy dzień spędzony w pracy wygląda inaczej? Umiesz rozmawiać z ludźmi zarówno o sztuce, jak i o pieniądzach? Potrafisz godzinami słuchać opowieści artystów, galerników i kolekcjonerów? Wiesz, że nadajesz z nimi „na jednej fali”? Rozumiesz ich dążenia i potrzeby? Chcesz pracować samodzielnie i tworzyć nowe projekty? Jeśli tak, to aplikuj na stanowisko Koordynatora/ki Aukcji Designu w DESA Unicum.

Więcej