Praca

Eksperci DESA Unicum - Twoje profesjonalne wsparcie w kupnie i sprzedaży dzieł sztuki!

Największą wartością DESA Unicum jest nasz zespół - ludzie połączeni pasją do sztuki. Wspólnie tworzymy największy dom aukcyjny w Polsce, codziennie pomagając klientom zainteresowanym kupnem i sprzedażą dzieł sztuki. Są wśród nas doświadczeni historycy sztuki oraz eksperci rynku aukcyjnego. Krok po kroku prowadzimy klientów przez proces aukcyjny, od pierwszej wyceny - po finalizację transakcji. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego kompleksowo dbamy o każdy szczegół naszej współpracy.

Aktualnie poszukujemy

ASYSTENT MARKETINGU

DESA Unicum, największy dom aukcyjny w Polsce, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Asystenta Marketingu.

Więcej

FOTOEDYTOR

Największy i najnowocześniejszy dom aukcyjny w Polsce, w związku z rozszerzeniem zakresu działalności, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Fotoedytor.

Więcej

ASYSTENT W DZIALE SZTUKI UŻYTKOWEJ I RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO

Czy interesujesz się sztuką, designem i rzemiosłem? Czy chętnie odwiedzasz targi staroci, lubisz buszować po antykwariatach? Czy śledzisz z zainteresowaniem strony internetowe z obiektami vintage? Czy chętnie zdobywasz nową wiedzę oraz piszesz o sztuce? Jeśli tak, to praca w projekcie Desa Home jest właśnie dla Ciebie.

Więcej

ASYSTENT PROJEKTU AUKCYJNEGO / SPECJALISTA-KOORDYNATOR PROJEKTU AUKCYJNEGO

Desa Unicum poszukuje pracowników w stopniu Asystenta lub Specjalisty-Koordynatora do pracy w ramach: redakcji katalogów aukcyjnych i wystawowych, kwerendy naukowej dotyczącej określonych dzieł sztuki, kontaktów z klientem (właścicielem dzieła sztuki), poszukiwania i pozyskiwania dzieł sztuki do sprzedaży, badania autentyczności dzieł sztuki

Więcej

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: kontakty z klientami, sprzedaż dzieł sztuki, przyjmowanie obiektów do sprzedaży, opisywanie i opracowywanie obiektów, udzielanie informacji o ofercie, aranżowanie i dozór ekspozycji.

Więcej

FOTOGRAF PRODUKTOWY

Największy i najnowocześniejszy dom aukcyjny w Polsce, w związku z rozszerzeniem zakresu działalności, poszukuje osoby do pracy czasowej na stanowisku Fotograf Produktowy.

Więcej