Aktualności

18 września 2020
Zmiana godzin otwarcia DESA Unicum
Informujemy, że w poniedziałek 21 września 2020 wstęp na wystawy przedaukcyjne na poziomie 0 będzie zamknięty. Pracujemy dziś w godzinach w godzinach 11:00-17:00. W celu załatwienia spraw w Biurze Obsługi Klienta, Punkcie Wydań Obiektów lub Biurze Przyjęć DESA Unicum prosimy kierować się do wejścia od ul. Johna Lennona.
7 września 2020
Targi NOT FAIR - dziękujemy za liczne przybycie!
Dziękujęmy za to, że dzięki Wam udało się zorganizować jedno z największych i najciekawszych wydarzeń świata sztuki współczesnej w Warszawie. W ramach tegorocznej edycji targów NOT FAIR, od piątku do niedzieli, w siedzibie DESA Unicum, gościliśmy 16 galerii, które prezentowały dzieła aż 23 najciekawszych współczesnych twórców.
24 sierpnia 2020
Ile może być warte dzieło sztuki?
Schowane w szafach, przydomowych altanach, tapczanach i na strychach. Albo wiszące na ścianach jako rodzinne pamiątki. Ostatnie historie pokazują, że wielu Polaków nie jest świadomych, że posiada warte dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych dzieła sztuki. Jak je odkryć?
10 kwietnia 2020
Wesołych Świąt!
W okresie Wielkanocy (11-13.04) galerie DESA UNICUM będą zamknięte. Życzymy Państwu zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.
18 marca 2020
Q&A DESA Unicum
W związku z aktualną sytuacją przygotowaliśmy dla Państwa zbiór odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące najbliższych aukcji, sprzedaży oraz wyceny obiektów.