Private Sale

Wierzymy, że każda kolekcja zasługuje na wyjątkową opiekę, dlatego dla koneserów sztuki oferujemy tzw. private sale. Jest to spersonalizowana sprzedaż obiektów spoza oferty aukcyjnej pozwalająca na uzupełnienie zbiorów o konkretne obiekty. Dzięki niej masz szansę zdobyć dzieło sztuki, o którym marzysz z utrzymaniem pełnej dyskrecji transakcji.  

 

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają Nam skutecznie pozyskiwać obiekty w Twoim imieniu. Pozostajemy w bliskich relacjach z najważniejszymi kolekcjonerami dzięki czemu mamy uprzywilejowany dostęp do rzadkich i unikalnych dzieł sztuki.  

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Klienta, którzy opowiedzą o aktualnych możliwościach zakupu i sprzedaży. Możesz również zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi prywatnej sprzedaży: 

 

FAQ

W jaki sposób szukacie obiektu, którym jestem zainteresowany?

Dzięki stałym i zaufanym kontaktom z najważniejszymi kolekcjonerami i kolekcjami mamy niezrównany dostęp do pozyskiwania wyjątkowych dzieł sztuki w Twoim imieniu. 

Kiedy i jakie dzieła mogę kupić za pośrednictwem prywatnej sprzedaży? W jaki sposób mogę dowiedzieć się, co obecnie jest na sprzedaż?

Usługa prywatnej sprzedaży jest dostępna przez cały rok, niezależnie od kalendarza aukcyjnego. Oferowane dzieła tożsame są z kategoriami naszych aukcji.  

Skontaktuj się z jednym z naszych Doradców Klienta, aby dowiedzieć się o obiektach  obecnie dostępnych do sprzedaży prywatnej.  

Zapraszamy również do zapoznania się z aktualną ofertą aukcyjną, która dostępna jest w zakładce Aukcje.  

Czym różni się poziom dyskrecji w sprzedaży prywatnej od licytacji na aukcji?

Nigdy nie ujawniamy tożsamości nabywcy, chyba że wyraźnym życzeniem klienta jest jej opublikowanie. Natomiast w trakcie aukcji podajemy ceny wylicytowanych obiektów publicznie. W sprzedaży prywatnej wszystkie jej aspekty utrzymywane są w ścisłej tajemnicy. 

Czy mogę kupić pracę bezpośrednio z oferty galeryjnej?

Tak, każdą z prac z oferty galeryjnej można zakupić.  

Jak szybko znajdziecie obiekt, która pasuje do moich oczekiwań?

Dołożymy wszelkich starań, aby szybko odnaleźć obiekt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, ale w zależności od rzadkości i wyjątkowości obiektu, czas może się różnić. Nasi specjaliści będą szukać potencjalnych możliwości sprzedaży prywatnej, dopóki nie zostaną spełnione Twoje wymagania. 

Jak zapłacić za mój zakup?

Po tym jak nasi specjaliści pozyskają dzieło sztuki, które chcesz kupić Twój Doradca Klienta przygotuję umowę, instrukcje dotyczące płatności oraz wycenę wysyłki, jeśli obiór osobisty nie będzie możliwy. Akceptujemy płatność gotówką, kartą lub przelew bankowy.