Magazyn

Magazyny kolekcjonera

W naszej nowoczesnej przestrzeni oferujemy wysoko wyspecjalizowane usługi magazynowe. Magazyn dzieł sztuki DESA Unicum mieści się przy ul. Pięknej 1a w Warszawie. Budynek zapewnia doskonałe rozwiązania do przechowywania wszystkich form dzieł sztuki od obrazów, grafik czy rycin przez rzeźby, aż po przedmioty rzemiosła artystycznego czy designu.

Przechowamy dla Ciebie zarówno pojedyncze obiekty, jak i całe kolekcje. Dbamy o bezpieczeństwo obiektów, zapewniając im najlepsze warunki magazynowania, takie jak odpowiednia dla nich temperatura oraz wilgotność powietrza.

Dajemy poczucie bezpieczeństwa dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy. Każdym z obiektów opiekujemy się z należytą uwagą, dbając również o jego ubezpieczenie przez cały czas magazynowania.
 

Magazyny VIP

Kolekcjonerom oferujemy wynajem magazynów VIP. Jest to wysoce spersonalizowana usługa zapewniająca prywatne pomieszczenie tylko do Twojej dyspozycji. Sam decydujesz, jakiego rodzaju obiekty będziesz tam przechowywał i jak długo.

Magazyny VIP znajdują się w specjalnie wydzielonej strefie magazynów z ograniczonym dostępem. Posiadają zabezpieczenia na najwyższym poziomie m.in. zwory elektromagnetyczne, czytnik linii papilarnych.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu z Naszymi Specjalistami: kontakt@reaart.com