Filmy

wszystkie

Aukcja: Yellow and Gray 17 czerwca 2021 w DESA Unicum

Co roku Instytut Pantone wybiera kolor na nadchodzący rok. W tym roku to aż dwie barwy, które wyznaczają trendy na całym świecie - głęboka szarość (Ultimate Gray) i intensywny, wibrujący cytrynowy żółty (Illuminating). Podczas dzisiejszej aukcji zostaną prace z dziedziny malarstwa, rzeźby czy designu nawiązujące do właśnie do tych barw. Wśród 90 obiektów znalazły się m.in. „Kobe II” Victora Vasarely’ego, dyptyk „Gorące pnącze” Jana Dobkowskiego, serwis do kawy „Dorota” z Zakładów Porcelany Stołowej „Ćmielów” w Ćmielowie, rzeźba Krzysztofa M. Bednarskiego „Marks kolorowy”, czy fotel projektu Witolda Popławskiego.
OBEJRZYJ

Aukcja: Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989, 8 czerwca 2021

Na aukcji w DESA Unicum "Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989" pojawi się wyjątkowy pejzaż autorstwa Antoniego Starowieyskiego, a także twórczość Poli Dwurnik, Radka Szlagi, Pawła Althamera, Piotra Janasa, Normana Leto i Basi Bańdy. 8 czerwca o godzinie 19:00 wszystkie obiekty zostaną zlicytowane na aukcji w DESA Unicum.
OBEJRZYJ

Dom Aukcyjny Desa Unicum

Największy dom aukcyjny w Polsce. Lider rynku sztuki w Europie Środkowo-Wschodniej. Profesjonalna wycena i sprzedaż dzieł sztuki.