Filmy

wszystkie

Aukcje Fotografii Kolekcjonerskiej 15.04.2021

Kwietniowa wystawa i aukcje Fotografii Kolekcjonerskiej w DESA Unicum to plejada wspaniałych nazwisk: artystów awangardy i klasyki fotografii ( David La Chapelle, Natalia LL, Ewa Partum, Wtikacy, Teresa Tyszkiewicz) oraz uwiecznionych na pracach gwiazd i osobowości (Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Brigitte Bardot, Sophia Loren, Naomi Campbell, Mick Jagger czy George Clooney). Od 16 do 22 kwietnia podczas wystawy obiektów z oferty aukcyjnej w siedzibie domu aukcyjnego przy ul. Pięknej 1A można podziwiać m.in. dzieło „Deluge” („Potop”) La Chapelle’a – powstałe z inspiracji twórczością Michała Anioła. Był to punkt zwrotny w twórczości artysty – jednej z ważniejszych postaci fotografii artystycznej. 22 kwietnia wszystkie obiekty zostaną zlicytowane.
OBEJRZYJ

Aukcja: Rzeźba i Formy Przestrzenne, 15 kwietnia 2021

15 kwietnia w siedzibie DESA Unicum zostaną zlicytowane niezwykłe dzieła przestrzenne i rzeźby artystów z całego świata. W ofercie znalazło się arcydzieło Auguste'a Rodina „Pocałunek”, aż 5 rzeźb Magdaleny Abakanowicz czy prace Igora Mitoraja „Perseusz”, „Asklepios” i „Memmesis”. Pod młotek pójdą prace wybitnych międzynarodowych twórców takich jak Chen Wenling i Arman oraz rodzimych artystów, m.in.: Augusta Zamoyskiego, Adama Myjaka, Magdaleny Gross, Xawerego Dunikowskiego czy Oskara Zięty. Licytację poprzedza wystawa obiektów w siedzibie domu aukcyjnego przy ul. Pięknej.
OBEJRZYJ

Aktualności

Spektakularne ceny na aukcji: Rzeźba i Formy Przestrzenne

Obserwując zmiany rynku na przestrzeni ostatnich lat możemy dostrzec wyraźny wzrost zainteresowania rzeźbą – jest to obecnie jeden z najsilniej rozwijających się segmentów na rynku sztuki. Wczorajsza aukcja: Rzeźba i Formy Przestrzenne przyniosła spektakularne ceny sprzedaży i obrót wynoszący prawie 8,2 mln złotych!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zbieramy obiekty na aukcję: Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i realizm magiczny

Już 20 maja w domu aukcyjnym Desa Unicum odbędzie się kolejna edycja aukcji "Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny" - nadal poszukujemy prac artystów i artystek tego nurtu do oferty nadchodzącej aukcji. Zachęcamy do zapoznania się z procedurą sprzedaży w DESA Unicum i do zgłaszania obiektów na aukcję.
CZYTAJ WIĘCEJ

LaChapelle na aukcji DESA Unicum

Najsłynniejszy uczeń Andy'ego Warhola, kreator surrealistycznych fotografii inspirujący się malarstwem Michała Anioła. David LaChapelle rozpoznawany na świecie fotograf modowy i reklamowy. Na aukcji "Fotografia Kolekcjonerska. Klasyka i Awangarda Artystyczna" prezentujemy jedną z jego najbardziej rozpoznawalnych prac artystycznych – fotografię "Deluge", którą będzie można licytować 22 kwietnia 2021.
CZYTAJ WIĘCEJ

Świetne wyniki Aukcji Sztuki Fantastycznej

Ponad 2 mln zł wyniósł obrót wczorajszej aukcji "Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny".
CZYTAJ WIĘCEJ

Dom Aukcyjny Desa Unicum

Największy dom aukcyjny w Polsce. Lider rynku sztuki w Europie Środkowo-Wschodniej. Profesjonalna wycena i sprzedaż dzieł sztuki.