Filmy

wszystkie

Aukcja: Sztuka Dawna. XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie 10 czerwca 2021

Jacek Malczewski, Wojciech Weiss, Leon Wyczółkowski, Jerzy Kossak, Jan Stanisławski czy Mela Muter - to tylko część artystów, których prace pojawiły się w ofercie czerwcowej aukcji Sztuki Dawnej w DESA Unicum. Na szczególną uwagę spośród wszystkich obiektów zasługuje jednak odnaleziony 12 lat temu obraz Jana Matejki "Święty Stanisław karcący Bolesława Śmiałego" z 1877 roku. Dzieło znajdowało się dotąd w rękach prywatnych, a jego estymacja sięga nawet 7 milionów złotych. Właśnie ten i inne obiekty zostaną wylicytowane 10 czerwca 2021 w DESA Unicum.
OBEJRZYJ

Aukcja: Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989, 8 czerwca 2021

Na aukcji w DESA Unicum "Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989" pojawi się wyjątkowy pejzaż autorstwa Antoniego Starowieyskiego, a także twórczość Poli Dwurnik, Radka Szlagi, Pawła Althamera, Piotra Janasa, Normana Leto i Basi Bańdy. 8 czerwca o godzinie 19:00 wszystkie obiekty zostaną zlicytowane na aukcji w DESA Unicum.
OBEJRZYJ

Dom Aukcyjny Desa Unicum

Największy dom aukcyjny w Polsce. Lider rynku sztuki w Europie Środkowo-Wschodniej. Profesjonalna wycena i sprzedaż dzieł sztuki.