Filmy

wszystkie

Aukcja Sztuki Fantastycznej - najciekawsze nazwiska na zakończenie sezonu aukcyjnego!

Ostatnia w tym roku aukcja „Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny” będzie zwieńczeniem udanego sezonu aukcyjnego i rekordowych sprzedaży na aukcjach Sztuki Fantastycznej. Grudniowa oferta jest bardzo zróżnicowana. To prace największych twórców tego nurtu, jak i wschodzących gwiazd. 21 grudnia pod młotek pójdą prace m.in. Zdzisława Beksińskiego, Jacka Yerki, Rafała Olbińskiego, Maksymiliana Novaka-Zemplińskiego, Karola Bąką, Tomasza Sętowskiego, Alicji Rekowskiej, czy Mariusza Zdybała. Pojawią się także prace Wojciecha Siudmaka, który powraca na rynek aukcyjny po dłuższej nieobecności. Autor stał się niezwykle popularny, ze względu na ekranizację ilustrowanej przez niego książki „Diuna”.
OBEJRZYJ

Styl i epoka - aukcja poświęcona art déco

W ofercie aukcji poświęconej art déco znajdują się obiekty z różnych kategorii sztuki: malarstwa, rzeźby czy rzemiosła. Tamara Łempicka, Julia Keilowa czy Zofia Stryjeńska to jedynie początek listy wybitnych artystów, których prace do obejrzenia już są dostępne na wystawie przedaukcyjnej. Ponadto będzie można podziwiać szklane zestawy toaletowe, papierośnice czy elementy zastawy kuchennej. Serdecznie zapraszamy na aukcję "Art déco. Styl i epoka", która odbędzie się już 14 grudnia 2021, o godzinie 19:00 w domu aukcyjnym DESA Unicum przy ul. Pięknej 1A. Głównym patronem medialnym aukcji jest Onet.
OBEJRZYJ

Historie

Aktualności

ARCYDZIEŁA GRAFIKI ARTYSTYCZNEJ W DESA UNICUM

Obiekty wystawione na aukcję "Grafika Artystyczna. Sztuka dawna" to prawdziwa wędrówka przez style i epoki. Wśród 113 prac, które trafią pod młotek 25 stycznia, znalazły się dzieła twórców wybitnych: Albrechta Dϋrera, Giovanniego Battisty Piranesiego, Pabla Picassa czy Salvadora Dalego, a z rodzimego rynku Leona Wyczółkowskiego, Franciszka Smuglewicza czy Zofii Stryjeńskiej.
CZYTAJ WIĘCEJ

Eksperci Desa Unicum w Twoim mieście!

Naszym celem jest zagwarantowanie komfortowego i bezpiecznego przebiegu wyceny oraz sprzedaży każdego dzieła sztuk. Dlatego oferujemy możliwość spotkania się z Ekspertami DESA Unicum w wybranych miastach w całej Polsce. Sprawdź, kiedy nasi Specjaliści będą w Twojej okolicy!
CZYTAJ WIĘCEJ

REKORDOWY ROK DLA DESA UNICUM

DESA Unicum S.A., wiodący dom aukcyjny w Polsce, odnotowała w bieżącym roku imponujący obrót ponad 280 mln zł czyli o 84 mln zł (43%) wyższy niż w roku 2020 (obrót z opłatą aukcyjną, bez uwzględnienia aukcji charytatywnych). Tym samym spółka ugruntowała swoją pozycję zdecydowanego lidera branży na rynku polskim oraz ...
CZYTAJ WIĘCEJ

Sztuka współczesna triumfuje

Po rekordowej I sesji aukcji Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945 w DESA Unicum, w miniony czwartek odbyły się dwie kolejne odsłony aukcji sztuki współczesnej: Pop-art • Popkultura • Postmodernizm oraz Abstrakcja Geometryczna i Op-Art przynosząc emocjonujące licytacje, spektakularne wyniki i nowe rekordy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Dom Aukcyjny Desa Unicum

Największy dom aukcyjny w Polsce. Lider rynku sztuki w Europie Środkowo-Wschodniej. Profesjonalna wycena i sprzedaż dzieł sztuki.