Filmy

wszystkie

Feminizm. Sztuka Kobiet - aukcja 16 września 2021, godz. 19:00 DESA Unicum

Sztuka Kobiet to prekursorski projekt na rynku sztuki, ukazujący przegląd twórczości najważniejszych polskich artystek, ich świadomość i odwagę artystyczną czy postawy w sztuce. 13 września zapraszamy na panel dyskusyjny z udziałem Izabeli Gustowskiej, Katarzyny Kozyry i Kazimiery Szczuki w siedzibie Desa Unicum przy ul. Pięknej 1A w Warszawie. Aukcja "Feminizm. Sztuka Kobiet" odbędzie się 16 września o godz. 19:00. Do dnia aukcji obiekty z oferty można oglądać na wystawie aukcyjnej.
OBEJRZYJ

“Miś” vs “Psy” - aukcja 21 września 2021 w DESA Unicum

Z wielką przyjemnością przedstawiamy projekt „Miś vs. Psy” odwołujący się do dwóch legendarnych filmów w polskiej kinematografii. Od dawna pragnęliśmy stworzyć projekt nawiązujący do filmów, zupełnie nowatorski na polskim rynku sztuki. Postanowiliśmy poprosić współczesnych artystów o nawiązanie do dwóch legend polskiego kina, filmów „Miś” oraz „Psy”. Zapraszamy na aukcję 21 września 2021, godz. 19:00 w domu aukcyjnym DESA Unicum przy ulicy Pięknej 1A.
OBEJRZYJ

Dom Aukcyjny Desa Unicum

Największy dom aukcyjny w Polsce. Lider rynku sztuki w Europie Środkowo-Wschodniej. Profesjonalna wycena i sprzedaż dzieł sztuki.