Aukcja charytatywna dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Termin wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Alicja Sznajder +48 22 163 66 12, +48 502 994 177 a.sznajder@desa.pl

Maja Lipiec +48 22 163 67 07, +48 538 647 637 m.lipiec@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (51)

102
Igor Chołda / aqualoopa
"Skrypt", 2017
akryl/płótno, 60 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
103
Adam Bojara
"Drzewa" I - Złoty Potok, 1998
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
104
Jan Berdyszak
"Wyspy organiczne", 2008
akryl/deska, 35 x 97 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
106
Agnieszka Borkowska
"A swimmer II", 2019
linoryt/papier, 28 x 28 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
107
Olena Burdasz
"W jednym kierunku", 2013
akryl/płótno, 60 x 45 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
108
Rafał Bujnowski
"Ja bać faszyzm", 2018
tusz/płótno, 80 x 80 cm drzewiec, 180 x 5 x 4 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
109
Klaudia Choma
"Kogut", 2019
akryl, olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
110
Jarosław Dąbrowski
"BendeNieBende czyli Wielka Awangarda", 2019
akryl, flamaster/płótno, 38 x 61 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
111
Maria Dziopak
"Romantyczny Ogród", 2008
olej/płótno, 60 x 45 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
112
Anna Fic-Lazor
"Październikowe niebo", 2018
olej/deska, 24,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
113
Anna Franczuk
"Serce na dłoni", 2019
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
114
Dobiesław Gała
Z cyklu "Ślady obecności"
technika własna/papier, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
115
Andrzej Gałek
Orkiestra
malarstwo na szkle, 30 x 37 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 600 zł
116
Kat Garstka
"Umysł & Dusza", 2019
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
117
Hanna Gąsiorowska
"Lotka", 2018
akryl/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
118
Magdalena Głoskowska Drytkiewicz
Bez tytułu, 2017
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
119
Wiesław Grzech
"Karnawał II", 2017
akryl/płótno, 97 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
120
Maciej Grzeszak
"Podróż oświecenia", 2019
olej/płótno, 41 x 27 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
122
Joanna Krzysztoń
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
123
Bartek Jarmoliński
Z serii "Santo Subito": „St. Pablo”, „St. Frida”, 2010
olej/płótno, 120 x 100 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 4 500 zł
124
Paweł Franciszek Jaskuła
"Jarek", 2016
olej/płótno, 25 x 25 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
125
Magdalena Kalenin
"KREDO-M", 2018
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
126
Magdalena Karwowska
"Miasto 7777', 2017
akryl, technika własna/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
127
Ewelina Kołakowska
"Bodyviolent", 2017
akwaforta, akwatinta/papier, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
128
Małgorzata Kosiec
"Repetition", 2016
inkografia/papier, 50 x 60 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
129
Marek Kotarba
"Irysy"
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
130
Bartłomiej Kownacki
"Riva di Ugento", 2018
olej/płótno, 65 x 49,5 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
131
Urszula Kozieł
Z cyklu "Bańki mydlane", 2018
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł