Sztuka Dzisiaj. Wybór kuratora

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (26)

Tomasz Górnicki - "Scarface I"
Tomasz Górnicki
"Scarface I", 2022
farba/metal, brąz, 153 x 33,5 x 33,5 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Patryk Paliwoda - "Forma Duszy Leku"
Patryk Paliwoda
"Forma Duszy Leku", 2022
technika własna/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Małgorzata Kosiec - "Luxia VI"
Małgorzata Kosiec
"Luxia VI", 2014
akryl/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Anna Michalewicz - "meaw"
Anna Michalewicz
"meaw", 2022
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Michał Czuba - "Portret mężczyzny VII"
Michał Czuba
"Portret mężczyzny VII", 2021
olej/plexi, 87 x 68 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Łukasz Biliński - "Hard worker"
Łukasz Biliński
"Hard worker", 2022
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Marek Mazanowski - "Teraz tylko 1 kaloria"
Marek Mazanowski
"Teraz tylko 1 kaloria", 2000
akryl/płótno, 81 x 81 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Maciej Durski - Bez tytułu
Maciej Durski
Bez tytułu, 2020
olej/płótno, 170 x 120 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Janina Wierusz Kowalska - Wędrowne łuski
Janina Wierusz Kowalska
Wędrowne łuski
akryl/płótno, 160 x 160 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Malwina Rzonca - "RINGG"
Malwina Rzonca
"RINGG", 2007
akryl/płótno, 50 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Paweł Kałużyński - "Zawrót głowy II"
Paweł Kałużyński
"Zawrót głowy II", 2016
olej, werniks/płótno, 22 x 27 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Magda Bielesz - Zestaw prac
Magda Bielesz
Zestaw prac, 2011
olej/płótno, wymiary pierwszej pracy:13 x 18 cm wymiary drugiej pracy: 15 x 15 cm wymiary trzeciej pracy: 15 x 15 cm wymiary czwartej pracy: 13 x 18 cm wymiary piątej pracy: 13 x 18 cm wymiary szóstej pracy: 13 x 18 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Anna Mamica - "Lohse"
Anna Mamica
"Lohse", 2021
olej/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Bettina Bereś - "Szpica"
Bettina Bereś
"Szpica", 1993
olej/płótno, 105 x 86,5 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Paweł Książek - "Maska nr 2"
Paweł Książek
"Maska nr 2", 2007
olej/płótno, 49 x 30 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Ignacy Oboz - "Kazimierz Malewicz"
Ignacy Oboz
"Kazimierz Malewicz", 2019
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Piotr Bratosiewicz - "Kamczatka"
47
Piotr Bratosiewicz
"Kamczatka", 2021
wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, 55,5 x 44,3 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
MILIONERBOY - "Gallery on fb"
48
MILIONERBOY
"Gallery on fb", 2015
akryl/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki - "Bilard w barze Caro II"
52
Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki
"Bilard w barze Caro II", 2011-2013
olej, akryl/płótno, 160 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Wojciech Ćwiertniewicz - Dżungla
53
Wojciech Ćwiertniewicz
Dżungla, 1985
akryl/płótno, 30 x 38 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Zuzanna Grochowska - "Utracona kokaina"
59
Zuzanna Grochowska
"Utracona kokaina", 2020
technika mieszana/płótno, 120 x 160 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
włodzimierz Fruczek - "Marsz historii"
60
włodzimierz Fruczek
"Marsz historii"
tusz/papier, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Dorota Bojanowska - "Visions"
62
Dorota Bojanowska
"Visions", 2018
olej/płótno, 150 x 200 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Viola Głowacka - "Peacock tattoo"
63
Viola Głowacka
"Peacock tattoo", 2014
tempera/płótno, 73 x 92 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Monika Drożyńska - "Oczekiwane zniknięcie pomników Bohaterzy Westerplatte"
67
Monika Drożyńska
"Oczekiwane zniknięcie pomników Bohaterzy Westerplatte", 2018
kolaż/papier, tkanina, 10 x 15 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Tomasz Koclęga - "Onus Et Statera"
69
Tomasz Koclęga
"Onus Et Statera", 2022
mosiądz, szkło, brąz, granit, 170 x 18 x 17,2 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł