Sztuka Dawna. XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie • Sesja I

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (44)

Roman Kazimierz Kochanowski - W sadzie
Roman Kazimierz Kochanowski
W sadzie, około 1900
olej/deska, 12 x 21,5 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Władysław Malecki - Pejzaż znad Starnberger See
Władysław Malecki
Pejzaż znad Starnberger See, 1885
olej/płótno (dublowane), 39,5 x 60,5 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Franciszek Ejsmond - Scena rodzinna we wnętrzu chaty
Franciszek Ejsmond
Scena rodzinna we wnętrzu chaty
olej/deska, 33 x 43 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Józef Brandt - "Wesele na Ukrainie"
Józef Brandt
"Wesele na Ukrainie", około 1895
olej/płótno (dublowane), 88,5 x 60,4 cm
Cena wylicytowana: 1 050 000 zł
Włodzimierz Tetmajer - "Koniki polne"
Włodzimierz Tetmajer
"Koniki polne", 1888
olej/płótno, 96 x 62,5 cm
Cena wylicytowana: 700 000 zł
Bolesław Cybis - "Boże Narodzenie w Łowiczu"
Bolesław Cybis
"Boże Narodzenie w Łowiczu", 1930
olej, tempera (technika mieszana)/sklejka, 86 x 77,5 cm
Cena wylicytowana: 1 350 000 zł
Tamara Łempicka - "Czytająca I" ("La Liseuse I")
Tamara Łempicka
"Czytająca I" ("La Liseuse I"), około 1951
olej/płótno (dublowane), 79,5 x 56,2 cm
Cena wylicytowana: 3 800 000 zł
Franciszek Żmurko - Studium portretowe starca
Franciszek Żmurko
Studium portretowe starca, 1877
olej/płótno (dublowane), 97 x 73 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Józef Chełmoński - "Powrót z łąk"
Józef Chełmoński
"Powrót z łąk", 1911
olej/płótno, 140 x 177 cm
Cena wylicytowana: 1 400 000 zł
Juliusz Kossak - "Ogniem i mieczem" - cykl 12 kompozycji do powieści Henryka Sienkiewicza
Juliusz Kossak
"Ogniem i mieczem" - cykl 12 kompozycji do powieści Henryka Sienkiewicza, 1885-1886
akwarela, tusz, sepia/papier, piórko, 32 x 50 cm (przybliżony wymiar każdej pracy)
Ludwik Gędłek - Zakup konia ze stadniny
Ludwik Gędłek
Zakup konia ze stadniny
olej/płótno, 79 x 122 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Jacek Malczewski - Jesienią. Portret podwójny
Jacek Malczewski
Jesienią. Portret podwójny, około 1906
olej/płótno, 64 x 93 cm
Cena wylicytowana: 300 000 zł
Jacek Malczewski - Autoportret z paletą i muzą
Jacek Malczewski
Autoportret z paletą i muzą, 1907
olej/tektura, 40,5 x 31,5 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Eugeniusz Zak - "Marzyciel"
Eugeniusz Zak
"Marzyciel", 1925
olej/płótno, 63 x 44,5 cm
Cena wylicytowana: 350 000 zł
Henryk Hayden - Pejzaż kubistyczny z rzeką
Henryk Hayden
Pejzaż kubistyczny z rzeką, 1915
olej/płótno, 52 x 65 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
Mojżesz Kisling - "Akt siedzący" ("Nu assis")
Mojżesz Kisling
"Akt siedzący" ("Nu assis"), 1933
olej/płótno (dublowane), 55,3 x 38 cm
Cena wylicytowana: 400 000 zł
Mojżesz Kisling - "Akt leżący" ("Nu allongé")
Mojżesz Kisling
"Akt leżący" ("Nu allongé"), około 1920
olej/płótno, 50 x 74 cm
Cena wylicytowana: 500 000 zł
Mojżesz Kisling - Portret Ernesta Rouviera
Mojżesz Kisling
Portret Ernesta Rouviera, 1934
olej/płótno, 100 x 75 cm
Cena wylicytowana: 340 000 zł
Bolesław Biegas - "Portret sferyczny"
Bolesław Biegas
"Portret sferyczny", około 1925
olej/tektura, 70 x 59 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Leon Wyczółkowski - Połów raków
Leon Wyczółkowski
Połów raków, 1891
olej/płótno naklejone na tekturę, 53 x 41 cm
Cena wylicytowana: 270 000 zł
Władysław Wankie - "Bretonki nad brzegiem morza"
Władysław Wankie
"Bretonki nad brzegiem morza", około 1893-1894
olej/płótno, 21,5 x 26,5 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Ferdynand Ruszczyc - "Chata"
Ferdynand Ruszczyc
"Chata", około 1900 (?)
olej/płótno (dublowane), 98 x 96 cm
Cena wylicytowana: 250 000 zł
Wilhelm Kotarbiński - Serenada księżycowa
Wilhelm Kotarbiński
Serenada księżycowa
olej/płótno, 107 x 254 cm
Cena wylicytowana: 500 000 zł
Szymon Mondzain - "Boulevard Edgar-Quinet"
Szymon Mondzain
"Boulevard Edgar-Quinet", 1961
olej/płótno, 81,5 x 65 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Henryk Epstein - Droga w miasteczku
Henryk Epstein
Droga w miasteczku, lata 20. XX w.
olej/płótno, 62,5 x 74 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł