hybrid

6 maja 2022 20:30

Raffles Europejski dla Dzieci Ukrainy

WARSZAWA

Termin i miejsce aukcji:
6 maja 2022 godz. 20:30

WARSZAWA

Miejsce wystawy:
Raffles Europejski
Departament:
Aukcje Charytatywne
kod aukcji:
1095ACH044
Hotel Raffles Europejski Warsaw słynie ze swojej kolekcji sztuki, na którą składa się niemal 500 prac autorstwa 120 wybitnych polskich artystów współczesnych. Teraz, przy współpracy z DESA Unicum oraz wsparciu Andy Rottenberg, wybitnej polskiej historyczki, krytyczki i kuratorki sztuki powstał ekscytujący zbiór prac twórców z kolekcji Hotelu, które zostaną wylicytowane w trakcie finału aukcji w piątek, 6 maja w Sali Balowej hotelu Raffles.

Dodatkowo, dzięki wspaniałomyślności Partnerów Europejskiego na aukcji zostanie wystawionych 5 nagród specjalnych od HERMES, Auto Fus Group i McLaren Warszawa, restauracji EPOKA, sieci Accor oraz Grzegorza Krychowiaka.

Cel aukcji jest szczytny, ale i bardzo smutny. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i jego inicjatywy specjalnej SOS DLA DZIECI UKRAINY na pomoc porzuconym i osieroconym dzieciom.

Serdecznie zapraszamy Państwa do licytacji internetowej i osobistej obecności na aukcji stacjonarnej. W sprawie zakupu biletów – cegiełek na uroczystą kolację zwieńczającą aukcję można się kontaktować z events.warsaw@raffles.com, tel. +48 22 255 95 99.

Koordynator sprzedaży

Redakcja katalogu

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji ()

Autor
Typ obiektu
Technika
Sortowanie