Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (88)

Grzegorz Klimek - Cyklista
Grzegorz Klimek
Cyklista, 2021
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Marcin Tomaszewski - Zwiastowanie wniebowzięcia
Marcin Tomaszewski
Zwiastowanie wniebowzięcia, 2021
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Konstantyn Płotnikow - Kiss under the moon
Konstantyn Płotnikow
Kiss under the moon, 2021
akryl/płótno, 70 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Adam Wątor - Jazz
Adam Wątor
Jazz, 2021
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Mirella Stern - Pambug team
Mirella Stern
Pambug team, 2021
akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Agnieszka Zabrodzka - Bez tytułu
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu , 2021
olej, tempera/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Bartłomiej Koter - Séquence de piano. Paris
Bartłomiej Koter
Séquence de piano. Paris, 2021
olej/płótno, 100 x 160 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Katarzyna Orońska / Orno - Alia perspective
Katarzyna Orońska / Orno
Alia perspective, 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka - Melbourne
Klaudia Świątczak-Pjanka
Melbourne, 2021
olej/płótno, 60 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Robert Jadczak - Acapulco boat party
Robert Jadczak
Acapulco boat party, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Piotr Kachny - Independent sire
Piotr Kachny
Independent sire, 2018
olej/płótno, 153,5 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Patrycja Nurkan - Z cyklu 'Body', Nr 10
Patrycja Nurkan
Z cyklu 'Body', Nr 10, 2021
olej/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Edyta Kwiatkowska - Przebudzenie
Edyta Kwiatkowska
Przebudzenie, 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Maria Lorek - Zamyślona
Maria Lorek
Zamyślona , 2021
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Rafał Knop - Madame Butterfly XXIII
Rafał Knop
Madame Butterfly XXIII , 2021
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Kacper Załogowski - Bez tytułu
Kacper Załogowski
Bez tytułu, 2021
olej/płótno, 180 x 130 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Łukasz Jankiewicz - W poszukiwaniu utraconego koloru IV
Łukasz Jankiewicz
W poszukiwaniu utraconego koloru IV, 2021
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Ewelina Ulanecka - Mystique
Ewelina Ulanecka
Mystique, 2021
technika mieszana/płótno, 140 x 200 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Małgorzata Pabis - Butterflies
Małgorzata Pabis
Butterflies, 2021
technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Filip Moszant - 1.6.2
Filip Moszant
1.6.2, 2019
akryl/płótno, 40 x 34,5 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Konrad Oleksiak - Komar tygrysi
Konrad Oleksiak
Komar tygrysi, 2020
olej/płótno, 135 x 125 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Agata Becela - Mare Tenebrarum
Agata Becela
Mare Tenebrarum, 2017/2021
akryl/płótno, 90 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Ewa Witkowska - Bez tytułu
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 81 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Patryk Adach - Bez tytułu
Patryk Adach
Bez tytułu, 2020
olej, ołówek/papier, 45 x 32,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Maciej Kozłowski - Skrawki 4
Maciej Kozłowski
Skrawki 4, 2017
akryl/płótno, 170 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Katarzyna Chmiel - Forma fizyczna - przenikliwa
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - przenikliwa, 2021
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Adelajda Kot - Ciconia Nigra
Adelajda Kot
Ciconia Nigra , 2021
akryl/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Łukasz Madsen - Lilie
Łukasz Madsen
Lilie, 2021
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Urszula Kozieł - Z cyklu 'Momenty', Bez tytułu
Urszula Kozieł
Z cyklu 'Momenty', Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł