Filmy o aukcji

Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (92)

Dariusz Grabuś - Z dala od tłumów
Dariusz Grabuś
Z dala od tłumów, 2021
akryl/płótno, 120 x 110 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Sonia Ruciak
Wychodzę, wracam, znów..., 2021
akryl/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Aleksandra Staniorowska - Hebe
Aleksandra Staniorowska
Hebe, 2021
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Małgorzata Pabis - Ready to Live
Małgorzata Pabis
Ready to Live, 2021
technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Ewelina Ulanecka - Blossom essence
Ewelina Ulanecka
Blossom essence, 2021
technika mieszana/płótno, 190 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Adam Wątor - Między słowami
Adam Wątor
Między słowami , 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Mirella Stern - Najgorzej spotkac barana
Mirella Stern
Najgorzej spotkac barana, 2021
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Agata Buczek - Wyższe stany świadomości
Agata Buczek
Wyższe stany świadomości, 2021
olej/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Agnieszka Zabrodzka - Dom Leszego
Agnieszka Zabrodzka
Dom Leszego, 2021
olej, tempera/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Emilia Jechna - Bar
Emilia Jechna
Bar, 2020/2021
akryl/płótno, 130 x 130 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Katarzyna Orońska / Orno - Egredior
Katarzyna Orońska / Orno
Egredior, 2021
akryl/płótno, 110,5 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Grzegorz Klimek - Mendelson
Grzegorz Klimek
Mendelson , 2021
akryl/płótno, 80 x 140 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Agata Krutul - Første
Agata Krutul
Første, 2019
akryl, technika mieszana/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Sara Ilia - Bez tytułu
Sara Ilia
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Małgorzata Rusiecka - Puszka Pandory
Małgorzata Rusiecka
Puszka Pandory, 2021
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Karolina Glinkowska - Shameless
Karolina Glinkowska
Shameless, 2021
akryl/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Patrycja Nurkan - Z serii 'Body', Numer 7
Patrycja Nurkan
Z serii 'Body', Numer 7, 2021
olej/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Oskar Dąbrowski - Nowe przedwiośnie
Oskar Dąbrowski
Nowe przedwiośnie, 2019
olej, akryl/płótno, 72 x 92 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Szymon Poloczek - Odmiana
Szymon Poloczek
Odmiana, 2021
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Joanna Walisiak - Tiul
Joanna Walisiak
Tiul, 2003
olej/płótno, 135 x 90 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird - Bluberry
Marcin Gregorczuk / Blubird
Bluberry, 2021
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Piotr Urbanek - Macabreakdance
Piotr Urbanek
Macabreakdance , 2021
olej/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Dawid Baran - Autystyczny świat
Dawid Baran
Autystyczny świat, 2020
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Magdalena - Z cyklu 'Matka', Bez tytułu
Magdalena
Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Marlena Szewczyk - Jojo
Marlena Szewczyk
Jojo, 2019
olej/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Maciej Kozłowski - Skrawki 6
Maciej Kozłowski
Skrawki 6, 2018
akryl/płótno, 170 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Marcin Błach - Desert 1
Marcin Błach
Desert 1, 2021
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Jacek Kłosiński - Yoda
Jacek Kłosiński
Yoda, 2021
olej/płótno, 110 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł