Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (84)

Katarzyna Chmiel - Forma fizyczna - Fantazja
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - Fantazja, 2022
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Paweł Porada - Magiczny ogród
Paweł Porada
Magiczny ogród, 2022
olej, akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Iwona Kobryń - Bez tytułu
Iwona Kobryń
Bez tytułu, 2022
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka - Znikąd 64
Klaudia Świątczak-Pjanka
Znikąd 64, 2022
olej/płótno, 100 x 110 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Paulina Korwin-Kochanowska - Lato
Paulina Korwin-Kochanowska
Lato, 2022
akryl/płótno, 46 x 61 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aleksandr Yasin - Szumiące muszle
Aleksandr Yasin
Szumiące muszle, 2022
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Urszula Korwin-Kochanowska - Spacer
Urszula Korwin-Kochanowska
Spacer, 2022
akryl/płótno, 60 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aleksandra Osa - Magdalena
Aleksandra Osa
Magdalena, 2021
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Małgorzata Pabis - Guantanamo Bay
Małgorzata Pabis
Guantanamo Bay, 2022
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Stanisław Tomalak - Z cyklu 'Pory dnia, pory roku', Fragment 673 - poliptyk
Stanisław Tomalak
Z cyklu 'Pory dnia, pory roku', Fragment 673 - poliptyk, 2019
akryl, technika mieszana/płótno, całość: 60 x 160 cm pojedynczy element: 60 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Agnieszka Zabrodzka - Arkada
Agnieszka Zabrodzka
Arkada, 2022
olej, tempera/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska - Bluszcz księżycowy
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Bluszcz księżycowy, 2022
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Sylwia Wirska - Zakwitanie
Sylwia Wirska
Zakwitanie, 2021
olej/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Adam Wątor - Japoński parawan z irysami
Adam Wątor
Japoński parawan z irysami, 2022
akryl/płótno, 130 x 90 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Magdalena Szilke - Zielony horyzont
Magdalena Szilke
Zielony horyzont, 2022
technika mieszana/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Mariusz Klimek - Bez tytułu
Mariusz Klimek
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 110 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Anna Pszonka - Ukryte
Anna Pszonka
Ukryte, 2022
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Rafał Gawlik - Wilec
Rafał Gawlik
Wilec, 2020
olej/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Marcin Błach - Anti P Plants
Marcin Błach
Anti P Plants, 2022
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Przemysław Wójciak / Karifurava - Love cycle
Przemysław Wójciak / Karifurava
Love cycle, 2022
akryl/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Magdalena Jędrzejczyk - Eternit 8 - Słoneczniki Picassa
Magdalena Jędrzejczyk
Eternit 8 - Słoneczniki Picassa, 2013
olej/płótno, 110 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Serge Vasilendiuc - Pompei, Casa del Chirurgo
Serge Vasilendiuc
Pompei, Casa del Chirurgo, 2010
olej/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Łukasz Jankiewicz - Drzewo o zachodzie słońca
Łukasz Jankiewicz
Drzewo o zachodzie słońca, 2022
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Aleksandra Klimowska - Sirocco
Aleksandra Klimowska
Sirocco, 2021
technika własna/płótno, 96 x 106 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Romuald Musiolik - Kwiaty Ukrainy
Romuald Musiolik
Kwiaty Ukrainy, 2022
olej/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Joanna Półkośnik - W objęciach ciepłego wiatru
Joanna Półkośnik
W objęciach ciepłego wiatru, 2022
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Marcin Wilk - Szum 8
Marcin Wilk
Szum 8, 2022
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Daria Uss - Stacja
Daria Uss
Stacja, 2022
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Gossia Zielaskowska - Fluo Map
Gossia Zielaskowska
Fluo Map, 2022
technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Urszula Kozieł - Z cyklu 'Ekspresje', Bez tytułu
Urszula Kozieł
Z cyklu 'Ekspresje', Bez tytułu, 2022
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł