Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (59)

Tamara Łempicka - Portret Iry Perrot
Tamara Łempicka
Portret Iry Perrot, 1930 (2014)
gouttelette/papier, 127 x 81,28 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Pablo Picasso - Manolo Huguet
Pablo Picasso
Manolo Huguet , 1957
litografia/papier, 77 x 53 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Käthe Kollwitz - Marsz tkaczy, z cyklu "Bunt tkaczy" (Ein Weberaufstand)
Käthe Kollwitz
Marsz tkaczy, z cyklu "Bunt tkaczy" (Ein Weberaufstand), 1897
akwaforta/papier, 21 x 29 cm (odcisk płyty)
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Salvador Dali - Hołd Wenecji
Salvador Dali
Hołd Wenecji, 1975/1978
fotolitografia barwna z wypukłymi tłoczeniami/papier, 69,3 x 97,8 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Salvador Dali - Przebudzenie Dantego (Czyściec, pieśń XXXII)
Salvador Dali
Przebudzenie Dantego (Czyściec, pieśń XXXII)
drzeworyt barwny/papier, 33 x 26,2 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Salvador Dali - Toreador z motylami (Tauromachie aux papillons)
Salvador Dali
Toreador z motylami (Tauromachie aux papillons), 1972
litografia barwna/papier, 76 x 56 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Salvador Dali - Jeźdźcy Apokalipsy
Salvador Dali
Jeźdźcy Apokalipsy, 1970
akwaforta, litografia barwna/papier, 56,9 x 77,1 cm (odcisk płyty)
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Stanisław Szukalski - Walka idealisty z cynikiem
Stanisław Szukalski
Walka idealisty z cynikiem, 1919/2019
inkografia/papier, 26,5 x 26,5 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Stanisław Szukalski - "The Sardonic Arm. Bodenheim"
Stanisław Szukalski
"The Sardonic Arm. Bodenheim", 1923
linoryt, druk/papier, 24 x 15 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Felicien Rops - Ausculation, z cyklu Les sonnets du docteur
Felicien Rops
Ausculation, z cyklu Les sonnets du docteur, 1893
heliograwiura/papier, 23,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Mojżesz Kisling - Lilie
Mojżesz Kisling
Lilie
litografia barwna/papier, 77 x 56 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Mojżesz Kisling - Pejzaż z południa Francji
Mojżesz Kisling
Pejzaż z południa Francji
litografia barwna/papier, 46,6 x 57 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Mojżesz Kisling - Portret Cyganki
Mojżesz Kisling
Portret Cyganki
litografia barwna/papier, 76 x 53 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Mojżesz Kisling - Portret chłopca
Mojżesz Kisling
Portret chłopca
litografia barwna/papier, 57 x 42 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Henryk Berlewi - Akt
Henryk Berlewi
Akt, 1922 (lata 60.)
litografia barwna/karton, 61,3 x 49,7 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Louis Marcoussis - Martwa natura z rybami
Louis Marcoussis
Martwa natura z rybami
litografia/papier, 24 x 41 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Edward Czerwiński - Portret Leona Wyczółkowskiego
Edward Czerwiński
Portret Leona Wyczółkowskiego, 1936
drzeworyt/bibułka, 26,8 x 19,7 cm (zadruk)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Leon Wyczółkowski - Amfiteatr na wyspie w Łazienkach (arkusz lewy i prawy)
Leon Wyczółkowski
Amfiteatr na wyspie w Łazienkach (arkusz lewy i prawy), 1920
litografia barwna/papier, 36,5 x 78 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Witold Wojtkiewicz - "Anastazja" z Teki Melpomeny
Witold Wojtkiewicz
"Anastazja" z Teki Melpomeny , 1904
litografia/papier, 36 x 15 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Edgar Degas - "Danseuse mettant son chausson"
Edgar Degas
"Danseuse mettant son chausson"
akwaforta, akwatinta/papier, 20,5 x 14,3 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Joseph Hecht - Zbiór winogron
Joseph Hecht
Zbiór winogron
akwaforta/papier, 30 x 24 cm (odcisk płyty)
Cena wylicytowana: 800 zł
Leopold Lewicki - Śmierć na ulicy
47
Leopold Lewicki
Śmierć na ulicy
linoryt/papier, 16 x 14 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Paweł Steller - 3 współoprawne ryciny z cyklu Typów cieszyńskich
56
Paweł Steller
3 współoprawne ryciny z cyklu Typów cieszyńskich
drzeworyt/papier, 46 x 85 cm (całość)
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Franciszek Burkiewicz - Teatr Polski w Poznaniu
58
Franciszek Burkiewicz
Teatr Polski w Poznaniu
drzeworyt/papier, 23,5 x 25 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 600 zł