Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989

Termin wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Katarzyna Żebrowska +48 22 163 66 49, +48 539 546 701 k.zebrowska@desa.pl

Marta Lisiak +48 22 163 67 04, +48 788 265 344 m.lisiak@desa.pl

Lista obiektów (64)

Paweł Matyszewski
"Barwy 7", 2019
akryl/płótno, 110 x 110 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Paweł Matyszewski
Bez tytułu (Zassie zestres), 2008/2009
akryl/płótno, 113 x 145 cm
Estymacja: 8 000 - 14 000 zł
Norman Leto
Dom, 2009
olej/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Rafał Bujnowski
Bez tytułu, 2013
olej/płótno, 62 x 62 cm
Estymacja: 55 000 - 70 000 zł
Paweł Książek
"Maska nr 2", 2007
olej/płótno, 49 x 30 cm
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Jakub Ciężki
"Blackout #6", 2013
akryl, olej, emalia akrylowa/płótno, 150 x 200 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Łukasz Stokłosa
"Nymphenburg", 2014
olej/płótno, 40 x 50 cm
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Marcin Berdyszak
"Ani pustka, ani wypełnienie", 2018
akryl, technika mieszana/płyta, 134 x 102,5 cm
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Radek Szlaga
Motocyklista z kozą, 2011
olej/płótno, 110 x 110 cm
Estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Radek Szlaga
"Bozia", 2016
olej, wosk/deska, śr.: 40 cm
Estymacja: 15 000 - 25 000 zł
Aleksandra Waliszewska
Bez tytułu
gwasz/papier, 24 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Wilhelm Sasnal
Bez tytułu (Géant)
olej/płótno, 50 x 50 cm
Estymacja: 50 000 - 75 000 zł
Agata Kus
"Pod poszewką VI", z cyklu: "Pod poszewką", 2010
olej, akryl/płótno, 150 x 150 cm
Estymacja: 13 000 - 18 000 zł
Piotr Uklański
Bez tytułu (Bitwa pod Raszynem, 1809), 2011
żywica epoksydowa/płótno, 228,6 x 152,4 cm
Estymacja: 250 000 - 350 000 zł
Zbigniew Rogalski
"Zbylina", 2004
olej/płótno, 46,6 x 46,6 cm
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Artur Żmijewski
Bez tytułu, tryptyk, 2015
tusz/papier, 40 x 30 cm (wymiary każdej pracy)
Estymacja: 9 000 - 18 000 zł
Zbigniew Libera
Z cyklu: "Domowy Performance", 1985
wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 39,5 x 29,5 cm
Estymacja: 4 000 - 7 000 zł
Mariola Przyjemska
"Pope's pistol"
gwasz, ołówek/tektura, 50 x 70 cm
Estymacja: 9 000 - 15 000 zł
Przemysław Matecki
Bethoveen, przed 2013
collage, olej/płótno, 81 x 81 cm
Estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Basia Bańda
Z cyklu: "Lekcje angielskiego", 2006
akwarela/papier, 21 x 29 cm
Estymacja: 800 - 1 500 zł
Basia Bańda
Niedźwiedź, 2007
olej/płótno, 60 x 39,5 cm
Estymacja: 2 000 - 5 000 zł
Piotr Janas
Bez tytułu, 2003
olej/płótno, 130 x 190 cm
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Bartosz Kokosiński
Bez tytułu, 2012-2015
olej, spray/płótno, 135,5 x 68 x 12 cm
Estymacja: 4 000 - 7 000 zł
Wojciech Ćwiertniewicz
Bez tytułu (212), 2010
akryl/płótno, 200 x 150 cm
Estymacja: 12 000 - 20 000 zł
Agnieszka Sandomierz
Bez tytułu, 2005
tempera/płótno, 30 x 30 cm
Estymacja: 1 200 - 2 000 zł
Jakub Julian Ziółkowski
Bez tytułu, 2003
olej/płótno, 18 x 24 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Paweł Olszczyński
Bez tytułu, 2014
ołówek/papier, 100 x 70 cm
Estymacja: 2 600 - 4 000 zł
Mateusz Szczypiński
"Pamiętaj...", 2009
olej, technika własna/płótno, 120 x 100 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł