Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Termin wystawy:

Michał Bolka +48 664 981 449 m.bolka@desa.pl

Alicja Sznajder +48 22 163 66 12, +48 502 994 177 a.sznajder@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (53)

Jan Dobkowski
"Eteryczna", 1972
olej/płótno, 197 x 147 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Jan Dobkowski
"Pamukale XXXII" , 2012
akryl/płótno, 147 x 147 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"12.V.61", 1961
olej/płótno, 79 x 79 cm
Cena wylicytowana: 125 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"Kamienie na czerwonym tle", 1958
olej/płótno, 73 x 50 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Jerzy Ryszard Zieliński "Jurry"
"Luft", 1976
olej/płótno, 73 x 65 cm
Cena wylicytowana: 170 000 zł
Jerzy Nowosielski
Akt na plaży, 1987
olej/płótno, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 320 000 zł
Jerzy Nowosielski
Kobieta w lustrze, 1977
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Jerzy Nowosielski
Dziewczyny na promie, 1981
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 360 000 zł
Jan Tarasin
"Sytuacja", 1980
akryl/płótno, 100 x 72 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
Maria Jarema
Kompozycja, 1955
tempera, monotypia/papier naklejony na płótno, 86 x 60,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 620 000 zł
Teresa Pągowska
"Magiczna grupa II", 1979
olej/płótno, 150 x 140 cm
Cena wylicytowana: 400 000 zł
Teresa Pągowska
"W lustrze", 2001
akryl, tempera/płótno, 145 x 135 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
Tadeusz Brzozowski
"Huncwoty", 1966
olej/płótno, 151 x 119 cm
Cena wylicytowana: 500 000 zł
Jan Tarasin
"Brzeg", 1965
olej/płótno, 135 x 100 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
Roman Opałka
Z cyklu "Alfabet grecki", 1964
olej/płótno, 145,5 x 65,5 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
Alfred Lenica
Kompozycja, 1957
olej/sklejka, 56 x 29 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Jerzy Tchórzewski
"Wielkie Łowy", 1976
akryl/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Erna Rosenstein
"Echa niebieskie", 1963
olej/płótno, 52 x 73 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
Jan Lebenstein
"Figura nr 92", 1960
olej/płótno, 163 x 115 cm
Cena wylicytowana: 480 000 zł
Jonasz Stern
"Ptaki które nie chciały latać", 1979
asamblaż/płótno, 116 x 43 cm (wymiary oprawy)
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Tadeusz Kantor
Kompozycja, 1958
olej/płótno, 73 x 68 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Tomasz Tatarczyk
"Czarne wzgórze" (dyptyk), 1988
olej/płótno, 170 x 130 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Tomasz Tatarczyk
"Trzech artystów", 1985
olej/płótno, 119 x 169,5 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
Rajmund Ziemski
"Pejzaż zielony", 1959
olej/płótno, 53 x 110 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Bronisław Kierzkowski
"Kompozycja fakturowa nr 375", 1957
asamblaż/płyta, metal, beton, 124 x 54 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Kajetan Sosnowski
Bez tytułu, 1960
olej/płótno, 71 x 60,5 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Aleksander Kobzdej
"Biały baca", 1963
olej/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Aleksander Kobzdej
Kompozycja, 1959
olej, kolaż/płótno, 73 x 60 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Mieczysław Tadeusz Janikowski
Kompozycja abstrakcyjna
akryl/płótno, 85 x 22 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 12 000 zł