Skarby Muzeum Narodowego w Warszawie. Aukcja Adopcji

Julia Materna +48 22 163 66 52, +48 538 649 945 j.materna@desa.pl

Małgorzata Nitner +48 22 163 67 02, +48 514 446 892 m.nitner@desa.pl

Lista obiektów (23)

Jacek Malczewski (adopcja)
Autoportret w zbroi, 1914
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Julian Fałat (adopcja)
Pejzaż zimowy z rzeką, 1907
olej/płótno, 76 x 200 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jan Matejko (adopcja)
Portret trojga dzieci artysty, 1870
olej/płótno, 127,5 x 160 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jan Matejko (adopcja)
Autoportret, 1892
olej/płótno, 160 x 110 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Olga Boznańska (adopcja)
Śpiący pies, przed 1902
olej/tektura, 51 x 80 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jean-Baptiste Greuze (adopcja)
Gitarzysta, 1755–1757
olej/płótno, 64 × 48 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Aleksander Gierymski (adopcja)
W altanie, 1882
olej/płótno, 137 x 148 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Józef Mehoffer (adopcja)
Dziwny ogród, 1902-1903
olej/płótno, 222,5 × 208,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Józef Brandt (adopcja)
Odbicie jasyru, 1878
olej/płótno, 179 × 445 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Witold Pruszkowski (adopcja)
Kiedy ranne wstają zorze, 1876
olej/płótno, 94 x 122 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Bernardo Cavallino (adopcja)
Sen św. Józefa, około 1645
olej/płótno, 102 x 75 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Vincenzo Coronelli (adopcja)
Globus „Nieba” i „Ziemi”, 1688 i 1693
gips, papier mârché, drewno, papier, wys.148 cm x szer. 142 cm ; średnica kuli 110 cm (ok. 3,7 stopy)
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Anna Bilińska (adopcja)
Murzynka, 1884
olej/płótno, 63 × 48,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł