Skarby Muzeum Narodowego w Warszawie. Aukcja Adopcji

Julia Materna +48 22 163 66 52, +48 538 649 945 j.materna@desa.pl

Małgorzata Nitner +48 22 163 67 02, +48 514 446 892 m.nitner@desa.pl

Lista obiektów (23)

Jan Matejko (adopcja)
Autoportret, 1892
olej/płótno, 160 x 110 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Aleksander Gierymski (adopcja)
W altanie, 1882
olej/płótno, 137 x 148 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Józef Mehoffer (adopcja)
Dziwny ogród, 1902-1903
olej/płótno, 222,5 × 208,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Józef Brandt (adopcja)
Odbicie jasyru, 1878
olej/płótno, 179 × 445 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Vincenzo Coronelli (adopcja)
Globus „Nieba” i „Ziemi”, 1688 i 1693
gips, papier mârché, drewno, papier, wys.148 cm x szer. 142 cm ; średnica kuli 110 cm (ok. 3,7 stopy)
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Anna Bilińska (adopcja)
Murzynka, 1884
olej/płótno, 63 × 48,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł