Surrealizm i Realizm Magiczny

Termin wystawy:
Miejsce wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Jadwiga Beck +48 795 122 720 j.beck@desa.pl

Alicja Sznajder +48 22 163 66 12, +48 502 994 177 a.sznajder@desa.pl

Lista obiektów (70)

Tomasz Sętowski
"Oceaniczna orkiestra", 2008
olej/płyta, 40 x 50 cm
Estymacja: 10 000 - 18 000 zł
Tomasz Sętowski
"Sen krupiera", 2007/08
olej/płótno, 50 x 60 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Tomasz Sętowski
Kompozycja, 2000
olej/płótno, 200 x 100 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Tomasz Sętowski
Salvador Dali
olej/płótno, śr.:50 cm
Estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Zbysław Marek Maciejewski
Scena rodzajowa, 1990
akryl/płótno, 45 x 50 cm
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Rafał Olbiński
"Powierzchowna analogia", 2020
olej, akryl/płótno, 127 x 105 cm
Estymacja: 60 000 - 90 000 zł
Mikołaj Kasprzyk
"Gra", 2004
olej/płótno, 41 x 60 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Szarlota Pawel
"Melodia dla kobiet" z cyklu Cyrk, 1980
akryl/płótno, 81,4 x 61,3 cm
Estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Ordynacja Zamojska", 1995
olej/płyta, 52 x 120 cm
Estymacja: 55 000 - 70 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Stadnina Przejażdżka 2", 1994
akwarela/papier, 43 x 29 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Rekonstrukcja", 1986
olej/płyta, 35,5 x 35 cm
Estymacja: 55 000 - 70 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Porąbka - jezioro", 1981
olej/płyta pilśniowa, 21,5 x 17 cm
Estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Porąbka - popołudnie", 1981
Estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Franciszek Starowieyski
Projekt plakatu, 1984
kredka, flamaster/papier, 24,6 x 17,6 cm
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Franciszek Starowieyski
Kompozycja, 1989
olej/sklejka, 98 x 128 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 90 000 - 120 000 zł
Henryk Waniek
"Harmonia Mundi", 1990
olej/płótno, 61 x 61 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Henryk Waniek
"Zamek Króla Rybaka", 1990
akwarela/papier, 40 x 50 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Henryk Waniek
Kompozycja z ruinami
akwarela/papier, 25 x 36 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Wojtek Siudmak
"Poza Czasem", 2015
ołówek/papier, 28 x 38 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Zdzisław Beksiński
"BŻ", 1997
olej/płyta, 131 x 96,5 cm
Zbigniew Makowski
"Arystoteles - Fizyka", 2013
tusz, ołówek, gwasz/papier, 35 x 40 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Kazimierz Mikulski
"Nocne kąpiele", 1961
olej/płótno, 60 x 73 cm
Estymacja: 120 000 - 150 000 zł
Ewa Kuryluk
"Czarny trójkąt", 1968
akryl/sklejka, 61 x 61 cm
Estymacja: 26 000 - 35 000 zł
Maria Anto
"Szpital Dzieciątka Jezus", 1999
olej/płótno, 90 x 130 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Jerzy Stajuda
Kompozycja, 1963
olej/płótno, 49,5 x 61 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Jerzy Skarżyński
"Dzieciństwo sępa", 1989
olej/płótno, 93 x 65,5 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Stasys Eidrigevicius
Niebieska wstążka
pastel/papier, 21 x 29 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Stasys Eidrigevicius
Zdziwienie, 1994
pastel/papier, 56 x 43,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 5 500 - 7 500 zł
Maksymilian Novák-Zempliński
"Transistus", 2019
olej/płyta, 53 x 103 cm
Estymacja: 50 000 - 75 000 zł
Jarosław Jaśnikowski
"Marsjańskie ślady"
olej/płótno, 70 x 50 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł