Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Aleksandra Kasprzyńska +48 506 252 031 a.kasprzynska@desa.pl

Lista obiektów (100)

Ilona Herc
Sama, 2017
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Adam Wątor
Dziewczyna z rzeźbą Moora 2, 2019
akryl/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Mirella Stern
Pokochawszy, 2019
akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Marzena Machaj
Tęsknoty, 2019
olej/płótno, 115 x 115 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Łukasz Biliński
William, 2019
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Agata Krutul
Community 4, 2019
akryl, technika własna/płótno, 40 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Houten, 2019
olej/płótno, 80 x 150 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Justyna Jędrzejowska
Pejzaż mistyczny, tryptyk, 2016
olej/płótno, 25 x 25 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Pavel Samlik
Golden Field, 2019
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Martyna Mączka
Latawce, 2019
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Bartłomiej Koter
Parisian Twins, 2019
olej/płótno, 110 x 130 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Dominik Janyszek
3625, 2019
technika własna/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Marek Haba
Moja przestrzeń, 2019
akryl/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Marek Pękacz
Rex dominantum - miasto szyfru, 2019
olej, medium UV/płótno, 95 x 150 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Grzegorz Klimek
Peleton, 2019
tempera/płótno, 90 x 190 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Marek Ejsmond-Ślusarczyk
Elizjum I, 2012
akryl/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Katarzyna Gołębiowska
12.35, 2019
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Katarzyna Słowiańska-Kucz
Małe królestwo, 2019
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Teresa Legierska
Zawirowanie, 2016
technika własna/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Jakub Górski (ur. 1989, Przemyśl)
Portret syntetyczny VII, 2019
kamień, metal, 35 x 25 x 20 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Lia Kimura
Conscious, 2019
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Katarzyna Frankowska
Kamień?, 2013
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Agnieszka Zabrodzka
Enklawa, 2019
olej/płótno, 130 x 114 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Magdalena Libero
Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Radosław Suliga
Kapitol, 2019
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Sonia Ruciak
Cel, 2019
akryl/płótno, 160 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Paulina Zalewska
Skandynawskie frutti di mare, 2019
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Kat Garstka
Na zawsze Twoja, 2019
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł