Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Marta Lisiak +48 22 163 67 04, +48 788 265 344 m.lisiak@desa.pl

Lista obiektów (85)

Sonia Ruciak
Przeznaczenie, 2019
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Anna Zalewska
Gdy trącisz ciszę spadną porzucone słowa, 2019
technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Edyta Kwiatkowska
Retrospekcja, 2019
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Adam Wątor
Zwierciadło duszy, 2019
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Barbara Wesołowska
Wstyd, dyptyk, 2015
olej/płótno, 70 x 100 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Kamaryla, 2019
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Viola Tycz
Ze śmiercią jej do twarzy IX, 2019
akryl/płyta HDF, 30 x 30 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Franciszek Xawery
Trzymaj się wolności, 2019
olej/płótno, 61 x 50 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Wojciech Bański
Bionizm no. III, 2019
olej/deska, 89 x 86,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Maciej Mackiewicz
Żar, 2019
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Filip Moszant
01, 2019
flamaster/papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Julia Marek
Kościelny z cyklu 'Boże Ciało', 2018
żelazo, drewno, 85 x 40 x 20 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kamil Jakóbczak
Astral Trip, 2019
akryl/płótno, 90 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kamil Stańczak
Amanita Muscaria, 2020
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Planeta małp, 2019
akryl/płótno, 116 x 146 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Ilona Herc
Miejsce początku, 2017
olej/płótno, 116 x 89 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Urszula Teperek
Kobieca geometria 10, 2019
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Teresa Legierska
Entliczek, pentliczek, 2017
olej/płótno, 160 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Magdalena Konopka
Odchodząc, 2019
olej/płótno, 135 x 135 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Hanna Rozpara
Nocny kwiat, 2019
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Katarzyna Chmiel
Geometria 26, 2019
akryl/płótno, 100 x 75 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Łukasz Kowalik \ Lu Svensson
Pełnia w wodniku, 2019
technika własna/płótno, 120 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Joanna Głażewska
Pod powiekami, 2019
akryl, olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Maciej Majewski
Magic hour (in Porto), 2020
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł