Jakub Zucker. Nowoczesny romantyk

Termin wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Tomasz Dziewicki +48 22 163 66 46, +48 735 208 999 t.dziewicki@desa.pl

Kinga Jakubowska +48 698 668 221 k.jakubowska@desa.pl

Lista obiektów (46)

Jakub Zucker
Ulica paryska (Drzewo przed domem)
olej/płótno, 61 x 50 cm
Estymacja: 25 000 - 40 000 zł
Jakub Zucker
Portret chłopca w fotelu
olej/płyta pilśniowa, 35,5 x 27 cm
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
Jakub Zucker
Fontanna Bethesda w Central Parku (Nowy Jork)
olej/płótno, 46 x 55 cm
Estymacja: 14 000 - 20 000 zł
Jakub Zucker
Scena z Croton, 1930
olej/płótno, 56 x 66 cm
Estymacja: 11 000 - 15 000 zł
Jakub Zucker
Pejzaż z kosiarzem
olej/płótno, 41 x 51 cm
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Jakub Zucker
Portret kobiety
olej/płótno, 46 x 38,5 cm
Estymacja: 6 000 - 12 000 zł
Jakub Zucker
Chłopak
olej/płótno, 60 x 50 cm
Estymacja: 7 000 - 12 000 zł
Jakub Zucker
Muzykanci
olej/płótno, 58 x 72 cm
Estymacja: 12 000 - 20 000 zł
Jakub Zucker
Z Hiszpanii, około 1932
olej/płótno, 62 x 77 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Jakub Zucker
W porcie
olej/płyta pilśniowa, 22,5 x 17 cm
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Jakub Zucker
Widok na przystań
olej/płótno, 21 x 32 cm
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Jakub Zucker
Zaułek wenecki
olej/płyta pilśniowa, 34 x 26 cm
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Jakub Zucker
Plac kościelny w Bievres
olej/deska, 27 x 35,5 cm
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Jakub Zucker
Dwóch chłopców z gołębiem, 1925
olej/tektura, 33 x 42 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Jakub Zucker
Portret starego mężczyzny
olej/deska, 22 x 16 cm
Estymacja: 1 000 - 2 000 zł
Jakub Zucker
Wędrowiec
olej/płótno, 56 x 46 cm
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Jakub Zucker
Widok z Sirolo, Włochy
olej/płótno, 59,5 x 73,5 cm
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Jakub Zucker
Nad rzeką
olej/płyta pilśniowa, 32 x 40 cm
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
Jakub Zucker
Obiad w ogrodzie, około 1970
olej/płótno, 27 x 35 cm
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
Jakub Zucker
Martwa natura z fajką
olej/płótno, 36 x 43 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Jakub Zucker
Kwiaty w pokoju
olej/płótno, 65,5 x 55 cm
Estymacja: 8 000 - 14 000 zł
Jakub Zucker
Kwiaty w wazonie
olej/tektura, 32 x 23 cm
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
Jakub Zucker
Kwiaty w wazonie
olej/płótno, 41 x 33 cm
Estymacja: 4 000 - 7 000 zł
Jakub Zucker
Isola Bella, 1970
olej/płótno, 60,5 x 73,5 cm
Estymacja: 7 000 - 12 000 zł
Jakub Zucker
Spacerująca para
olej/płótno, 34 x 55 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Jakub Zucker
Ogród
olej/deska, 18 x 25 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Jakub Zucker
Kawiarnia
olej/płótno, 53 x 66 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Jakub Zucker
Pont des Arts w Paryżu
olej/płótno, 33 x 40 cm
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł