Edgar Degas. Rzeźbiarskie Atelier (wyniki)
10 listopada 2020 godz. 19:00

Edgar Degas (1834 Paryż - 1917 Paryż)
"Mała czternastoletnia tancerka" ("Petite danseuse de quatorze ans")
Cena wylicytowana: 200 000 zł

Cena wylicytowana: 200 000 zł

odlew/tkanina, brąz patynowany, wys.: 97,3 cm
sygnowany na drewnianej podstawie: 'Degas'
drewniana podstawa o wymiarach: 5,7 x 49 x 48,2 cm
pieczęć odlewni: 'CIRE | C. VALSUANI | PERDUE', datowany, opisany i numerowany na lewej stopie u dołu: '1998', 'Reproduction' oraz '.H.C.F. IV'
ID: 88211
Opinie
  • certyfikat autentyczności odlewni Valsuani