Sztuka Współczesna. Szkoła Sopocka - Nowa Szkoła Gdańska

Lista obiektów (59)

Józefa Wnukowa
Wrony, 1977
olej/płótno, 70 x 115 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Józefa Wnukowa
Kompozycja, lata 60. XX w.
kolaż/papier, 50,5 x 56,5 cm (wymiary oprawy)
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Piotr Potworowski
"Mała spirala", 1960
kolaż/płótno, 52 x 35 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Piotr Potworowski
Kompozycja, 1959
akwarela/papier, 35 x 50 cm
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Piotr Potworowski
Kompozycja
akwarela/papier, 37,5 x 61,5 cm
Estymacja: 18 000 - 25 000 zł
Piotr Potworowski
Akt
olej/papier, 31,5 x 43 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Teresa Pągowska
"Dzień dwudziesty trzeci", 1966
olej/płótno, 170 x 138 cm
Estymacja: 250 000 - 350 000 zł
Teresa Pągowska
"Intermezzo", 1984
olej/płótno, 150 x 264 cm
Estymacja: 300 000 - 450 000 zł
Teresa Pągowska
Sprzedawca owoców, 1956
olej/płótno, 112 x 132 cm
Estymacja: 100 000 - 150 000 zł
Władysław Jackiewicz
"XI/95", 1995
olej/płótno, 122 x 152 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Władysław Jackiewicz
Akt
olej/płótno, 70 x 55 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Adam Smolana
"Ptak"
drewno, 48 x 12 x 24 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Janusz Strzałecki
Bukiet kwiatów
olej/płótno, 65 x 54 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Janusz Strzałecki
Szkic
tusz/papier, 17 x 13,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 000 - 2 000 zł
Janusz Strzałecki
Martwa natura z butelką , 1956
tusz/papier, 14 x 20 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 000 - 2 000 zł
Janusz Strzałecki
Martwa natura , 1956
tusz/papier, 14 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 000 - 2 000 zł
Hanna Żuławska
Kwiaty, lata 60. XX w.
olej/płótno, 58 x 69 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Jan Cybis
Martwa natura z bażantami, około 1939
olej/płótno, 81 x 65 cm
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Jan Cybis
"Ustka VII", 1962
akwarela, ołówek/papier, 34 x 48 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Jan Cybis
"Nieborów", 1964
akwarela/papier, 26 x 48 cm
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Stanisław Borysowski
Martwa natura, 1950
olej/płótno, 69 x 98 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Juliusz Studnicki
"Akty"
tusz/papier, 30 x 21 cm (arkusz)
Estymacja: 800 - 1 200 zł
Juliusz Studnicki
Szkic (Twarz)
tusz/papier, 29 x 21 cm (arkusz)
Estymacja: 800 - 1 200 zł
Jan Wodyński
"Warszawskie - stare i nowe", 1969
olej/płótno, 97 x 146 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Henryk Cześnik
"Zmotoryzowany oddział położniczy", 2020
olej, ołówek, kolaż/płótno, 200 x 150 cm
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Henryk Cześnik
"Autobus miejski", 2000
olej, ołówek/papier, 70 x 100 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Henryk Cześnik
Kompozycja, 1991
tusz, gwasz/papier, 50 x 70 cm (arkusz)
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Kazimierz Ostrowski
Kompozycja niebieska
gwasz/papier, 99 x 68,5 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł