Sztuka Współczesna. Szkoła Sopocka - Nowa Szkoła Gdańska

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (32)

Józefa Wnukowa
Wrony, 1977
olej/płótno, 70 x 115 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Józefa Wnukowa
Kompozycja, lata 60. XX w.
kolaż/papier, 50,5 x 56,5 cm (wymiary oprawy)
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Piotr Potworowski
Kompozycja, 1959
akwarela/papier, 35 x 50 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Piotr Potworowski
Toskania, lata 50. XX w.
akwarela/papier, 37,5 x 61,5 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Piotr Potworowski
Akt
olej/papier, 31,5 x 43 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Teresa Pągowska
"Dzień dwudziesty trzeci", 1966
olej/płótno, 170 x 138 cm
Cena wylicytowana: 250 000 zł
Teresa Pągowska
"Intermezzo", 1984
olej/płótno, 150 x 264 cm
Cena wylicytowana: 300 000 zł
Teresa Pągowska
Sprzedawca owoców, 1956
olej/płótno, 112 x 132 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
Władysław Jackiewicz
"XI/95", 1995
olej/płótno, 122 x 152 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Władysław Jackiewicz
Akt
olej/płótno, 70 x 55 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Adam Smolana
"Ptak"
drewno, 48 x 12 x 24 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Janusz Strzałecki
Szkic
tusz/papier, 17 x 13,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 900 zł
Janusz Strzałecki
Martwa natura z butelką , 1956
tusz/papier, 14 x 20 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 900 zł
Hanna Żuławska
Kwiaty, lata 60. XX w.
olej/płótno, 58 x 69 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Jan Cybis
"Nieborów", 1964
akwarela/papier, 26 x 48 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Stanisław Borysowski
Martwa natura, 1950
olej/płótno, 69 x 98 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Henryk Cześnik
"Zmotoryzowany oddział położniczy", 2020
olej, ołówek, kolaż/płótno, 200 x 150 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Henryk Cześnik
"Autobus miejski", 2000
olej, ołówek/papier, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Henryk Cześnik
Kompozycja, 1991
tusz, gwasz/papier, 50 x 70 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Kazimierz Ostrowski
Kompozycja niebieska
gwasz/papier, 99 x 68,5 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Zdzisław Brodowicz
Kompozycja, 1991
olej/płótno, 65,5 x 81,5 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Maciej Świeszewski
Kompozycja, 1999
długopis/papier, 63,5 x 93,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Włodzimierz Łajming
Kompozycja, 1998
olej/płótno, 92 x 65 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Teresa Miszkin
Bez tytułu z cyklu "Rozstrzaskania", 1992
akryl/płótno, 180 x 145 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
44
Anna Reinert
Bez tytułu, 2008
olej/płótno, 33 x 27 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Patrycja Orzechowska
"Ćma" z cyklu "Studia gimnastyczne", 2006
odbitka lambda/papier fotograficzny, 23,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
53
Jarosław Fliciński
"As Soon as You Begin to Talk", 2010
olej, akryl/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
55
Joanna Zastróżna
NR3 A, z cyklu "NR3", 2003
C-Print, inna/papier fotograficzny, inny, pianka, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł