Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Trwa prelicytacja aukcji Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945. Wejdź na bid.desa.pl i licytuj już teraz.

Filmy o aukcji

Lista obiektów (82)

Andrzej Cisowski
"Pokemony", 2005
akryl/płótno, 200 x 250 cm
Estymacja: 55 000 - 80 000 zł
Jan Dobkowski
"Towarzyskie spotkanie", 1971
olej/płótno, 197 x 147 cm
Estymacja: 100 000 - 200 000 zł
Jan Dobkowski
"Zdegustowany", 1971
olej/płótno, 151 x 140 cm
Estymacja: 150 000 - 200 000 zł
Alfred Lenica
"Stan napięcia", 1976
olej/płótno, 55 x 46 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Alfred Lenica
"Przycisk", 1968
olej/tektura, 70 x 50 cm
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"13 VII 71", 1971
olej/płótno, 41 x 33 cm
Estymacja: 90 000 - 150 000 zł
Jan Tarasin
"Przedmioty policzone", 1977
olej/płótno, 64 x 80 cm
Jerzy Nowosielski
Postać mężczyzny, 1961
olej/płótno, 65 x 54 cm
Estymacja: 250 000 - 350 000 zł
Jerzy Nowosielski
"Toaleta", 1977
olej/płótno, 50 x 69 cm
Estymacja: 120 000 - 180 000 zł
Wojciech Fangor
"SU 11", 1972
olej/płótno, 127,6 x 127,6 cm
Estymacja: 900 000 - 1 200 000 zł
Henryk Stażewski
Relief, 1975
akryl/płyta pilśniowa, relief, 50 x 50 cm
Henryk Stażewski
Abstrakcja , 1974
akryl/płyta, 53 x 53 x 15 cm
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Victor Vasarely
"Tsika", 1970-1976
akryl/tektura na płycie, 103,8 x 60 cm
Estymacja: 400 000 - 600 000 zł
Julian Stańczak
"Continual", 1979
akryl/płótno, 76,5 x 76 cm
Estymacja: 200 000 - 300 000 zł
Tadasuke (Tadasky) Kuwayama
"C-200", 1965
akryl/płótno, 152 x 152 cm
Estymacja: 300 000 - 500 000 zł
Andrzej Nowacki
"29.01.15", 2015
akryl, relief/sklejka, płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
Estymacja: 50 000 - 80 000 zł
Richard Anuszkiewicz
"Soft Flamingo", 1974
olej/płótno, 182 x 213 cm
Estymacja: 350 000 - 500 000 zł
Edward Krasiński
"Interwencja AB" - dyptyk, 1981
akryl, taśma klejąca/płótno, 108 x 82 x 2,2 cm (wymiary każdej pracy)
Jerzy Kałucki
"Biała płaszczyzna jako potencjalna przestrzeń (Stażewskiemu)", 1989
akryl/płótno, wymiary części centralnej: 112 x 116 cm wymiary pojedynczej bocznej częśći: 112 x 52 cm
Zbigniew Dłubak
"System EG", 1982
akryl/płyta, 60 x 60 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Jan Pamuła
"Brama" z cyklu "Systemy", 1975
akryl/płótno, 100 x 72,5 cm
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Adam Marczyński
"Dekompozycja A", 1974
akryl/płyta pilśniowa, 73 x 55 cm
Estymacja: 80 000 - 120 000 zł
Ryszard Winiarski
"Obszar 69", 1970
akryl, relief/płyta pilśniowa, szkło, 50 x 50 x 10 cm
Estymacja: 180 000 - 250 000 zł
Ryszard Winiarski
"Obszar 12", 1969
akryl, ołówek/płótno, 60 x 60 cm
Ryszard Winiarski
"Order Vertical Game 4 x 4", 1981
akryl, ołówek/deska, 68 x 4 x 2,3 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Józef Robakowski
Z cyklu "Kąty energetyczne", 1975-2001
akryl/pianka PCV, 67 x 67 cm
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Józef Robakowski
Z cyklu "Kąty energetyczne", 1975-2003
akryl/płótno, 101 x 70 cm
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Mieczysław Tadeusz Janikowski
Kompozycja abstrakcyjna
akryl/płótno, 85 x 22 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Stanley Twardowicz
Disappearing Oval "B.Y.G.P", 1969
akryl/płótno, 117 x 122 cm
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Dorota Grynczel
Kompozycja , 1994
olej/płótno, 91 x 63 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł