Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Lista obiektów (58)

Tamara Berdowska
Bez tytułu , 2017
olej/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Tamara Berdowska
Bez tytułu, 2021
olej/płótno, 60 x 40 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Jan Dobkowski
"Katapulta", 1971-1977
olej/płótno, 41 x 33 cm
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Jan Dobkowski
"Pamukale XXIII", 2012
akryl/płótno, 147 x 147 cm
Estymacja: 25 000 - 40 000 zł
Wojciech Fangor
"M 2", 1972
olej/płótno, 102 x 102 cm
Estymacja: 600 000 - 800 000 zł
Wojciech Fangor
"Przestrzeń międzypiersiowa", 1975
olej/płótno, 60 x 60 cm
Estymacja: 500 000 - 800 000 zł
Henryk Stażewski
Bez tytułu, 1979
olej/płyta pilśniowa, 64 x 64 cm
Estymacja: 85 000 - 120 000 zł
Henryk Stażewski
Kompozycja, 1985
akryl/płyta, 49,5 x 49,5 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Henryk Stażewski
"Relief nr 8", 1972
akryl/płyta pilśniowa, drewno, aluminium, 61 x 61 x 4 cm
Estymacja: 300 000 - 400 000 zł
Andrzej Nowacki
"05.02.16", 2016
akryl, relief/sklejka, 100 x 100 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
Andrzej Nowacki
"Kompozycja po powrocie", 2000/2001
akryl, relief/sklejka, 63 x 63 cm
Estymacja: 15 000 - 25 000 zł
Jan Berdyszak
Kompozycja, 1979-1980
akryl/deska, 12 x 43 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Jerzy Nowosielski
Kobieta na plaży, 1946
olej/tektura na płycie, 100 x 70 cm
Estymacja: 250 000 - 350 000 zł
Jerzy Nowosielski
Akt na tle miasta, 1971
olej/płótno, 85,5 x 105 cm
Jan Tarasin
Kompozycja, 1964
olej/płótno, 60 x 75 cm
Estymacja: 150 000 - 250 000 zł
Jan Tarasin
"Sytuacja II", 1980
olej/płótno, 115 x 89 cm
Estymacja: 160 000 - 240 000 zł
Jadwiga Maziarska
Bez tytułu , 1980
olej/płótno, 100 x 65 cm
Estymacja: 50 000 - 80 000 zł
Erna Rosenstein
"Przemiana", lata 70. XX w.
olej/płótno, 25 x 21 cm
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Kajetan Sosnowski
Bez tytułu, 1960
olej, technika własna/płótno, 100 x 65 cm
Estymacja: 45 000 - 70 000 zł
Teresa Pągowska
"Wielki spacer" ("Cienie na plaży"), 1995
akryl, tempera/płótno, 160 x 135 cm
Leon Tarasewicz
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Leon Tarasewicz
Bez tytułu, 1993
akryl/płótno, 190 x 130 cm
Estymacja: 100 000 - 150 000 zł
Tadeusz Dominik
Kompozycja, 1970
olej/płótno, 72 x 100 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Tadeusz Dominik
Pejzaż, 1970-79
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Paweł Taranczewski
Drzewa
olej/płótno, 158 x 83 cm
Estymacja: 15 000 - 25 000 zł
Aleksander Kobzdej
"Urodziny II", 1963
olej/płótno, 100 x 80 cm
Estymacja: 45 000 - 70 000 zł
Aleksander Kobzdej
Kompozycja, 1959
olej, kolaż/płótno, 73 x 60 cm
Estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Tadeusz Kantor
Informel, 1961
olej/płótno, 81 x 100 cm
Estymacja: 250 000 - 400 000 zł