Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Lista obiektów (86)

Judyta Sobel
Pejzaż, 1960
olej/płótno, 76 x 91,5 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Judyta Sobel
Pejzaż górski, 1960
olej/płótno, 74 x 91,5 cm
Estymacja: 28 000 - 45 000 zł
Tadeusz Dominik
"Pejzaż", 1980
akryl/płótno, 65 x 54 cm
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Tadeusz Dominik
Pejzaż, 1986
akryl/płótno, 54,5 x 46 cm
Estymacja: 22 000 - 35 000 zł
Jan Dobkowski
"Jedność niemożliwa", 1969
olej/płótno, 200 x 148 cm
Estymacja: 40 000 - 80 000 zł
Jan Dobkowski
"Benia", 1967
olej/płótno, 148 x 90 cm
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Jerzy Ryszard Zieliński "Jurry"
"Och, och", 1971
olej/płótno, 47,5 x 72,5 cm
Estymacja: 80 000 - 120 000 zł
Jan Tarasin
"Deszcz", 1964
olej/płótno, 90 x 70 cm
Estymacja: 200 000 - 300 000 zł
Jan Tarasin
"Ciąg dalszy", 1983
olej/płótno, 130 x 88,5 cm
Estymacja: 170 000 - 250 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"Chorągiewka i deszcz", 1983
olej/płótno, 92 x 73,5 cm
Estymacja: 120 000 - 160 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"5 I 63", 1963
olej/płótno, 42 x 36 cm
Kazimierz Mikulski
Panna młoda, 1958
olej/płyta pilśniowa, 113,5 x 71,5 cm
Estymacja: 140 000 - 180 000 zł
Jerzy Nowosielski
Wnętrze z aktem, 1971
olej/płótno, 80 x 100 cm
Estymacja: 250 000 - 350 000 zł
Jerzy Nowosielski
Portret męski, 1960
olej/płótno, 65 x 54 cm
Jerzy Nowosielski
Święta Paraskewa, 1971
tempera/deska, 24,5 x 15,5 cm
Estymacja: 22 000 - 35 000 zł
Roman Opałka
"Detal 5446535-5462919" z cyklu "1965/1 - ∞", 1965
akryl/płótno, 196 x 135 cm
Estymacja: 3 000 000 - 4 000 000 zł
Wojciech Fangor
"B 70", 1965
olej/płótno, 60 x 60 cm
Estymacja: 700 000 - 900 000 zł
Wojciech Fangor
"M 38", 1968
olej/płótno, 76 x 61 cm
Estymacja: 300 000 - 500 000 zł
Henryk Stażewski
"Relief nr 32", 1974
akryl, relief/płyta pilśniowa, aluminium, 60 x 60 cm
Ryszard Winiarski
"Penetracja przestrzeni realnej", 1972
akryl, ołówek/płyta pilśniowa, deska, 100 x 100 x 10 cm
Estymacja: 600 000 - 800 000 zł
Ryszard Winiarski
"Game for two", 1987
akryl, ołówek/deska, 48,5 x 48,5 cm
Estymacja: 55 000 - 70 000 zł
Ryszard Winiarski
"Obszar 142.24" z cyklu "Rozkłady statystyczne", 1973
akryl, ołówek/płótno, 50 x 50 cm
Estymacja: 75 000 - 100 000 zł
Ryszard Winiarski
"Order ninth vertical game", 1981
akryl, ołówek/deska, 68 x 4 x 2,5 cm
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Ryszard Winiarski
"Order ninth vertical game"
akryl, ołówek/deska, 69 x 4 cm
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Tadasuke (Tadasky) Kuwayama
"#C-190", 1965
akryl/płótno, 142 x 142 cm
Victor Vasarely
"Novae - Kat", 1959-1973
akryl/płótno, 253 x 128 cm
Estymacja: 1 500 000 - 2 500 000 zł
Victor Vasarely
"Kristal", 1983
akryl/płótno, 158 x 140,5 cm
Estymacja: 500 000 - 800 000 zł
Jerzy Kałucki
"Napoli", 2009
akryl/płótno, 150 x 100 cm
Aleksandra Jachtoma
Bez tytułu, 1998
olej/płótno, 80 x 60 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Julian Stańczak
"Turn Pink #2", 1977
akryl/płótno, 127 x 127 cm