SZTUKA POD CHOINKĘ Oferta prezentowa

Termin i miejsce wystawy:
Godziny otwarcia:
Wystawa w Salonie Wystawowym Marchand
27 listopada - 13 grudnia 2011i21 grudnia 2011 - 3 stycznia 2012

Lista obiektów (32)

Rafał Olbiński
Pochlebna sztuczność
olej/płótno||akryl/płótno, 97 x 73 cm
Cena: 39 000 zł
Paterka
wys. 11 cm
Cena: 750 zł
Karafka i 6 kieliszków w typie Mosera
szkło bursztynowe, wys. karafki 23 cm
Cena: 700 zł
Paterka, Bracia Henneberg, Warszawa
plater, średnica 14,3 cm
Cena: 750 zł
Edward Dwurnik
Gdańsk
olej/płótno||akryl/płótno, 61 x 74 cm
Cena: 15 000 zł
Edward Dwurnik
Gdańsk
inkografia/papier, 29 x 30 cm
Cena: 840 zł
Edward Dwurnik
Most na Wiśle i Pałac Kultury
inkografia/papier, 54 x 60 cm
Cena: 1 240 zł
Edward Dwurnik
Żoliborz
inkografia/papier, 30 x 30 cm
Cena: 590 zł
Edward Dwurnik
Zamek Królewski
inkografia/papier, 21 x 30 cm
Cena: 690 zł
Edward Dwurnik
Stare miasto
inkografia/papier, 22 x 30 cm
Cena: 590 zł
Edward Dwurnik
Madryt
inkografia/papier, 21 x 30 cm
Cena: 590 zł
Edward Dwurnik
Karków
inkografia/papier, 30 x 24 cm
Cena: 1 140 zł
Edward Dwurnik
Kraków zimą
inkografia/papier, 30 x 23 cm
Cena: 690 zł
Edward Dwurnik
Różowy sad
inkografia/papier, 30 x 28 cm
Cena: 590 zł
Edward Dwurnik
Żółte tulipany
olej/płótno||akryl/płótno, 55 x 46 cm
Cena: 6 000 zł
Taca neorenesansowa
mosiądz, 69 x 46 cm
Cena: 2 900 zł
Naczynie na cukier puder
rzemiosło||srebro, 12,8 x 5,3 cm
Cena: 2 300 zł
Paterka, Wrocław, XVIII/XIX w.
metal||srebro, 15 x 11 cm
Cena: 1 050 zł
Dama z mufką
rzemiosło||porcelana, wys. 13 cm
Cena: 900 zł
Tadeusz Dominik
Pejzaż (2)
inkografia/papier, 25 x 25 cm
Cena: 690 zł
Tadeusz Dominik
Pejzaż (4)
inkografia/papier, 25 x 25 cm
Cena: 690 zł
Tadeusz Dominik
Lato
inkografia/papier, 25 x 25 cm
Cena: 690 zł
Przycisk do papieru
rzemiosło||szkło, 7,5 x 7 cm
Cena: 350 zł
Przycisk do papieru
rzemiosło||szkło, 7,5 x 7 cm
Cena: 350 zł
Pingwinek
szkło, 7 cm
Cena: 250 zł