Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (61)

Tomasz Sętowski
"Polowanie Świrów na ptaki"
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Anastasiya Markovych
"Hymn o miłości", 2021
olej/płótno, 120 x 60 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Rafał Olbiński
"Randezvous with Poetry", 2017
olej, akryl/płótno, 123 x 103 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Rafał Olbiński
"Nieskromna prostota wielkości", 2018
olej, akryl/płótno, 132 x 103 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Borys Michalik
Bez tytułu, 2017
pastel/papier, 48 x 71 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Borys Michalik
Bez tytułu, 2017
pastel/papier, 48 x 61 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Marian Michalik
Martwa natura, 1994
pastel/papier, 67 x 62 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Obraz nr 906", 1985
olej/płyta pilśniowa, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Stasys Eidrigevicius
"Tylko twarz", 1993
pastel/papier, 41,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Stasys Eidrigevicius
"Strata", 1993
pastel/papier, 41 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Maksymilian Novák-Zempliński
"Discessus", 2020
olej/płyta, 70 x 120 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Jarosław Jaśnikowski
"Ogród warzywny", 2013
akryl/płótno, 70 x 80 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Jarosław Jaśnikowski
"Na Połonininach", 2015
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Marcin Kołpanowicz
Budowa okrętu, 1983
olej/płótno, 55 x 73,5 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Artur Szolc
"Trygław", 2018
akryl/sklejka, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Paweł Trybalski
Kompozycja, 2020
olej/sklejka, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Henryk Płóciennik
Kompozycja zielona
olej/płótno, 65,5 x 54 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Jacek Stępień
Podróżnik w czasie, 2016
olej/płyta, 60 x 90 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Jacek Stępień
Krajobraz fantastyczny, 2015
olej/płótno, 27 x 46 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Sabina Maria Grzyb
"Soulmate", 2021
olej, akryl/płótno, śr.:100 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Rafał Masiulaniec
"F2", 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Daniel Pielucha
"Kąpiel", 2019
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Marcin Tomaszewski
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 75 x 115 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Bartosz Stępiński
"Księżycowy", 2015
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Michał Mroczka
"Złoty podział", 2021
technika mieszana/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Włodzimierz Szpinger
Pijące trole
olej/płótno, 42 x 33,8 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Bartosz Krzysztoń
"Czerwona budka telefoniczna” , 2020
olej/deska, 61 x 164 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Dariusz Kaleta
"Bez tytułu" , 1994
olej/płótno, 65 x 54,2 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł