Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny

Filmy o aukcji

Koordynator sprzedaży

Redakcja katalogu

Lista obiektów (74)

Autor
Typ obiektu
Technika
Sortowanie
1
Tomasz Sętowski
"Polowanie Świrów na ptaki"
olej/płótno, 80 x 100 cm
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
2
Anastasiya Markovych
"Hymn o miłości", 2021
olej/płótno, 120 x 60 cm
Estymacja: 12 000 - 20 000 zł
3
Rafał Olbiński
"Randezvous with Poetry", 2017
olej, akryl/płótno, 123 x 103 cm
Estymacja: 150 000 - 200 000 zł
4
Rafał Olbiński
"Nieskromna prostota wielkości", 2018
olej, akryl/płótno, 132 x 103 cm
Estymacja: 150 000 - 200 000 zł
5
Jacek Yerka
"Nowe przygody Hucka", 1987
akryl/płótno, 50 x 55 cm
Estymacja: 180 000 - 250 000 zł
6
Borys Michalik
Bez tytułu, 2017
pastel/papier, 48 x 71 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
7
Borys Michalik
Bez tytułu, 2017
pastel/papier, 48 x 61 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
8
Marian Michalik
Martwa natura, 1994
pastel/papier, 67 x 62 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
10
Jerzy Duda-Gracz
"Obraz nr 906", 1985
olej/płyta pilśniowa, 30 x 30 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
11
Stasys Eidrigevicius
"Tylko twarz", 1993
pastel/papier, 41,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
12
Stasys Eidrigevicius
"Strata", 1993
pastel/papier, 41 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
13
Maksymilian Novák-Zempliński
"Discessus", 2020
olej/płyta, 70 x 120 cm
Estymacja: 75 000 - 100 000 zł
14
Jarosław Jaśnikowski
"Ogród warzywny", 2013
akryl/płótno, 70 x 80 cm
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
15
Jarosław Jaśnikowski
"Na Połonininach", 2015
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
16
Marcin Kołpanowicz
Budowa okrętu, 1983
olej/płótno, 55 x 73,5 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
17
Artur Szolc
"The info TV", 2020
akryl/sklejka, 51 x 42 cm
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
18
Artur Szolc
"Trygław", 2018
akryl/sklejka, 100 x 70 cm
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
19
Paweł Trybalski
Kompozycja, 2020
olej/sklejka, 80 x 100 cm
Estymacja: 20 000 - 25 000 zł
20
Henryk Płóciennik
Kompozycja zielona
olej/płótno, 65,5 x 54 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
21
Jacek Stępień
Podróżnik w czasie, 2016
olej/płyta, 60 x 90 cm
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
22
Jacek Stępień
Krajobraz fantastyczny, 2015
olej/płótno, 27 x 46 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
23
Sabina Maria Grzyb
"Soulmate", 2021
olej, akryl/płótno, śr.:100 cm
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł
24
Rafał Masiulaniec
"F2", 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
25
Daniel Pielucha
"Kąpiel", 2019
olej/płótno, 100 x 120 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
26
Marcin Tomaszewski
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 75 x 115 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
27
Bartosz Stępiński
"Księżycowy", 2015
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
28
Katarzyna Kołtan
"Savona", 2021
tempera jajowa/płyta, 80 x 80 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
29
Michał Mroczka
"Złoty podział", 2021
technika mieszana/płótno, 80 x 120 cm
Estymacja: 2 000 - 5 000 zł
30
Marcin Telega
Głowa dziewczyny, 2021
olej/płótno, 50 x 70 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł