Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny

Lista obiektów (52)

Tomasz Sętowski
"Krople natchnienia"
olej/płótno, 35 x 28 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 15 000 - 25 000 zł
Tomasz Sętowski
"Zdegenerowany władca i jego świta", 2016
akryl, kredka/płyta, 30 x 70 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Tomasz Sętowski
"Podróże Don Kichota", 1993
olej/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 45 000 - 65 000 zł
Tomasz Sętowski
"Ikar", 1984
olej/płyta, 80 x 70 cm
Estymacja: 45 000 - 60 000 zł
Tomasz Sętowski
Akt, 1987
olej, akryl/płyta, 100 x 120 cm
Estymacja: 45 000 - 65 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, 1992
olej/płyta, 73 x 87 cm
Estymacja: 150 000 - 300 000 zł
Rafał Olbiński
Tak blisko satysfakcji
olej/płótno, 56 x 53 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 60 000 - 100 000 zł
Anna Güntner
"First dance"
olej/płótno, 60 x 45 cm
Estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Jarosław Jaśnikowski
"Na oceanie historii", 2016
olej/płótno, 70 x 90 cm
Estymacja: 50 000 - 80 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 1791. Miasto Barlinek - Niedzielny wieczór, 1995
olej/płyta, 32 x 27 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Franciszek Starowieyski
Kompozycja, 1981
pastel/papier, 49 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 9 000 - 14 000 zł
Alicja Rekowska
"U źródła", 2021
olej, złocenie płatkowe, szlagmetal/deska, 85 x 70 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Szarlota Pawel
"Rodzina" z cyklu "Cyrk", 1977
akryl/płótno, 41,3 x 33,4 x 2 cm
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Sebastian Smarowski
without title, 2021
olej/płótno, 70 x 60 cm
Estymacja: 22 000 - 30 000 zł
Jakub Różalski
Przedwiośnie
druk cyfrowy/papier archiwalny, 64,5 x 93,5 cm
Estymacja: 5 000 - 9 000 zł
Jakub Różalski
Łódź
druk cyfrowy/papier archiwalny, 40 x 95 cm
Estymacja: 5 000 - 9 000 zł
Rafał Masiulaniec
F4, 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Józef Stolorz
"Aniołowie dobroci", 2010
olej/płótno, 50 x 70 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Sabina Maria Grzyb
"Daleko tak", 2021
olej/płótno, 180 x 240 cm
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Mariola Jaśko
"Czterej jeźdźcy apokalipsy", 2020
olej/płótno, 100 x 150 cm
Estymacja: 22 000 - 30 000 zł
Jacek Yerka
Narodziny Okogłowa, 2018
ołówek/papier, 21 x 26 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Jacek Yerka
"Nowe przygody Hucka", 1987
akryl/płótno, 50 x 55 cm
Estymacja: 120 000 - 150 000 zł
Andrzej Olczyk
Przełęcz, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Dariusz Kaleta
"Chimera u źródła", 2016
olej/płótno, 60 x 98 cm
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Mariusz Krawczyk
"Dreamscape V", 2020
olej/płótno, 100 x 140 cm
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Daniel Pielucha
Poranna melodia
olej/płótno, 100 x 120 cm
Estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Leszek Żegalski
"Wiedźmy", 2008
olej/płótno, 150 x 120 cm
Estymacja: 18 000 - 28 000 zł
Adam Widełka
"Portret z bezsensownym szparagiem", 2020
pastel/tektura, 100 x 70 cm
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Anna Czyżykiewicz Zouki
"Czekam", 2019
olej/płótno, 50 x 100 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł