Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny

Lista obiektów (75)

Borys Michalik
"Miasto przedmiotów" , 2005
olej/płótno, 70 x 110 cm
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Borys Michalik
Martwa natura
pastel/papier, 34 x 44 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Marian Michalik
Pejzaż
pastel/papier, 42 x 62,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, około 1960
olej/płyta, 98 x 70 cm
Estymacja: 400 000 - 600 000 zł
Maksymilian Novák-Zempliński
Bez tytułu, 2005
olej/płyta, 61 x 51 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 30 000 - 50 000 zł
Jarosław Jaśnikowski
"Rozpad czasu", 2018
olej/płótno, 60 x 70 cm
Estymacja: 50 000 - 80 000 zł
Sebastian Smarowski
"Życie poza układem"
olej/płótno, 80 x 100 cm
Estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Dariusz Kaleta
"Metamorfozy II", 2016
olej/płótno, 90 x 70 cm
Estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Dariusz Kaleta
Wojownicy, 2018
olej/płótno, 49 x 69 cm
Estymacja: 14 000 - 16 000 zł
Karol Bąk
"Zjawa", 2021
olej/płótno, 100 x 70 cm
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Janusz Orzechowski
"Olimp", 2021
olej/płótno, 110 x 195 cm
Estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Janusz Orzechowski
"Skyline 2199", 2021
olej/płótno, 120 x 80 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Arkadiusz Dzielawski
"Metamorfozy", 2016
asamblaż, olej/płótno, 68 x 78 cm
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Krzysztof Żyngiel
"Niebo", 2021
olej/płótno, 110 x 80 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Rafał Olbiński
"Warszawa da się lubić", 1989
olej/płótno, 52 x 42 cm
Estymacja: 130 000 - 180 000 zł
Rafał Olbiński
"Morelight"
olej/karton, 49,5 x 40 cm
Estymacja: 110 000 - 160 000 zł
Dariusz Wrótniak
"Ejrene", 1995
olej/płótno, 100 x 130 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Dariusz Wrótniak
"Afrodyta", 1995
olej/płótno, 100 x 130 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Szarlota Pawel
Bez tytułu , 1979
akryl/płótno, 41,2 x 27,3 x 2 cm
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Marek Ałaszewski
Bez tytułu
olej/płótno, 77 x 77 cm
Estymacja: 3 000 - 6 000 zł
Joanna Bruździńska
Sarny, 2021
ceramika szkliwiona, 60 x 38 cm
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Tomasz Sętowski
"Rozmyślanie o wieczności"
olej/płótno, 80 x 100 cm
Estymacja: 70 000 - 90 000 zł
Tomasz Sętowski
"Podwodny świat"
olej/płótno, 130 x 120 cm
Estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Leszek Żegalski
"Amore alato", 1999
olej/płyta, 155 x 70 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Krzysztof Heksel
Statek
olej/płyta, 87 x 93 cm
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Artur Kolba
Krok naprzód, 2011
olej/płótno, 70 x 130 cm
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Krystyna Róż-Pasek
"Przypływ dźwięków", 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł