Sztuka Dawna. XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (38)

Tadeusz Popiel
Nad Morskim Okiem, około 1900
olej/płótno, 50 x 38,6 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Łódź Charona, 1917
olej/płótno (dublowane), 62,5 x 93 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Roman Kazimierz Kochanowski
Pejzaż z czerwonym dachem
olej/tektura naklejona na deskę, 15,8 x 12,2 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Ferdynand Ruszczyc
"Letni zachód", 1896
olej/płótno naklejone na tekturę, 29 x 42,5 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Aleksander Gierymski
"Drzewo", około 1868-1869
olej/tektura, 22 x 22 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Jacek Malczewski
"Orfeusz i Eurydyka", 1914
olej/płótno, 197 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 000 zł
Jacek Malczewski
"Thanatos", 1913
olej/płótno, 105 x 74,2 cm
Cena wylicytowana: 1 300 000 zł
Wlastimil Hofman
"Muza Słowackiego", 1927
olej/sklejka, 64 x 100 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Włodzimierz Tetmajer
"Orka", przed/lub 1910
olej/płótno, 111 x 165,5 cm
Cena wylicytowana: 1 050 000 zł
Kazimierz Sichulski
"Pokłon Trzech Króli" ("Szopka"), 1925
olej/płótno, 97 x 163,5 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
Józef Chełmoński
Pejzaż z Podola, 1908-1910
olej/płótno naklejone na tekturę, 20 x 37 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Aleksander Świeszewski
Pejzaż śródziemnomorski, 1884
olej/płótno, 75 x 126 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Władysław Wankie
Scena orientalna, około 1893
olej/płótno, 45 x 28 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Józef Rapacki
Zaduma, 1892
olej/płótno (dublowane), 108 x 143,5 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
"W ogrodzie", 1906-1914
olej/płótno naklejone na tekturę, 20,5 x 28 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
Pastuszek, po 1884
olej/deska, 38,5 x 23,7 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Władysław Jarocki
Chaty góralskie, 1914
olej/tektura, 60,5 x 78 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Tadeusz Makowski
"Village de Gadencourt", około 1926
olej/płótno, 33 x 55 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Mela Muter
Portret mężczyzny, lata 20. XX w.
olej/płótno, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 440 000 zł
Mela Muter
Pejzaż z Villeneuve-lès-Avignon, lata 40. XX w.
olej/sklejka, 61,5 x 50 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Józef Pankiewicz
Port w Concarneau, 1908
olej/płótno, 47,5 x 41 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
"Gladiole i maska", lata 30. XX w.
olej/płótno, 115 x 73 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Jakub Zucker
Portret zamyślonej, około 1960
olej/płótno, 64 x 52,5 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Leopold Gottlieb
Martwa natura z rybami, około 1925
olej/płótno (dublowane), 61 x 73,5 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Jankiel Adler
Kwiaty, około 1930
olej/płyta pilśniowa, 63 x 48 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł