Nikifor/Dwurnik. Dialog mistrzów

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (44)

Nikifor Krynicki
Pejzaż ze stacją kolejową, lata 50. XX w.
akwarela/papier, 22 x 32 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Edward Dwurnik
"Sieradz", 1966
ołówek/papier, 32 x 48 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Edward Dwurnik
"Kudowa", 1966
ołówek/papier, 31,5 x 49 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Nikifor Krynicki
"Bałnicki wiessel"
akwarela/papier, 20 x 14 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Nikifor Krynicki
Kolejka na Górę Parkową w Krynicy, lata 40. XX w.
akwarela, gwasz/papier, 33,5 x 24,3 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Nikifor Krynicki
Widok z Nowego Sącza
akwarela, gwasz/papier, 20,5 x 29,5 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Nikifor Krynicki
Uliczka w mieście, lata 50. XX w.
akwarela, ołówek/papier, 18,5 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Edward Dwurnik
"Nikifor", 2015
akwarela, gwasz/papier, 17,5 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Edward Dwurnik
"Niech żyje wojna!", 1993
gwasz/papier, 50,5 x 75 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Edward Dwurnik
"Wrocław", 2008
gwasz/papier, 45 x 53 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Edward Dwurnik
"Poznań", 1967
ołówek/papier, 30 x 42 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Edward Dwurnik
"Plac Zamkowy" z cyklu "Warszawa", 2015
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Nikifor Krynicki
Troje Świętych, lata 50. XX w.
akwarela/papier, 8 x 17 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Nikifor Krynicki
Troje Świętych (Maryja, Chrystus i Józef)
gwasz/papier, 12,2 x 17 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Nikifor Krynicki
Matka Boska w koronie, lata 50. XX w.
ołówek, kredka/papier, 20,5 x 15 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Nikifor Krynicki
Matka Boska w welonie, lata 50. XX w.
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Edward Dwurnik
"Anioł i diabeł II" z cyklu "Sportowcy", 1991
olej/płótno, 146 x 114 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Nikifor Krynicki
Maryja i Józef
akwarela, gwasz/papier, 16 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Nikifor Krynicki
Kościoły we wsi
ołówek, kredka/papier, 16 x 23 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Edward Dwurnik
"Sopot" z cyklu "Podróże autostopem", 2015
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Edward Dwurnik
"Szczecin" z cyklu "Podróże autostopem", 2016
olej/płótno, 114 x 146 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Nikifor Krynicki
Domy w Krynicy
akwarela, gwasz/papier, 14 x 19 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Nikifor Krynicki
Chata w podkrynickiej wsi
akwarela, gwasz/papier, 21 x 17,3 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Edward Dwurnik
"Rusztowanie" z cyklu "Warszawa", 1968
olej/płótno, 140 x 200 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł