Morze w malarstwie polskim i europejskim

Termin i miejsce wystawy:
Godziny otwarcia:
DESA Unicum i Salon Wystawowy Marchand serdecznie zapraszają na kolejną tego lata wystawę. Prezentowanych będzie ponad 50 obrazów polskich i zagranicznych twórców, których leitmotivem jest morze. Katalog wystawy wkrótce do obejrzenia na naszych stronach.

Lista obiektów (71)

Andrea BIONDETTI - Wenecja
Andrea BIONDETTI
Wenecja
akwarela/papier, 29 x 39 cm w św. p-p.
Cena: 2 100 zł
Roman Bratkowski - Capri
Roman Bratkowski
Capri
olej/tektura, 70 x 49 cm
Cena: 6 900 zł
Auguste Henri Musin - Łodzie na kotwicy
Auguste Henri Musin
Łodzie na kotwicy
olej/płótno, 81 x 66 cm
Cena: 28 600 zł
Stefan BRZOZOWSKI (?) - Urwisty brzeg morski
Stefan BRZOZOWSKI (?)
Urwisty brzeg morski
olej/tektura, 48,5 x 60 cm
Cena: 3 500 zł
Otto GRAF - Dubrownik
Otto GRAF
Dubrownik
akwarela/papier, 38 x 54 cm w świetle passe-partout
Cena: 3 200 zł
Czesław Rzepiński - Cypel morski
Czesław Rzepiński
Cypel morski
olej/tektura, 29,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy)
Cena: 7 500 zł
Marian Mokwa - Morze
Marian Mokwa
Morze
olej/tektura, 42 x 60 cm
Cena: 11 000 zł
Marian Mokwa - Rybak
Marian Mokwa
Rybak
51 x 60 cm
Cena: 9 700 zł
Soter Jaxa Małachowski - Fale Bałtyku
Soter Jaxa Małachowski
Fale Bałtyku
gwasz/papier, 50 x 70 cm
Cena: 5 700 zł
Roman Bratkowski - Morze
Roman Bratkowski
Morze
olej/tektura, 48 x 69cm
Cena: 7 000 zł
Roman Bratkowski - Kapliczka na Capri
Roman Bratkowski
Kapliczka na Capri
olej/tektura, 50 x 70 cm
Cena: 6 900 zł
Roman Bratkowski - Morze z mewami
Roman Bratkowski
Morze z mewami
olej/płyta, 28 x 40 cm
Cena: 5 500 zł