Miejsce wystawy:

Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (88)

Agata Buczek
Spokój, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Obserwatorium, 2020
olej, tempera/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Grzegorz Klimek
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Czarna owca, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Łukasz Jankiewicz
Wszystko jest energią, 2021
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Małgorzata Pabis
Unmasked, 2021
technika mieszana/płótno, 200 x 180 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Michał Jancik
Interferencje 3.1, 2020
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Rafał Kapica
Bóg to słońce, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Adam Wątor
Spójrz mi w oczy, 2020-2021
akryl/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Iwona Kobryń
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 65 x 92 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Małgorzata Rusiecka
Chciwość, 2020
akryl/płótno, śr.:110 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Agnieszka Brzezińska
Siostry VII, 2020-21
olej/papier , 39 x 29 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Paulina Pior
Trap, 2020
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Adelajda Kot
Mewa czarnogłowa , 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Emilia Jechna
Nowe myśli, 2019/2020
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Jan Dąbrowski
Autoportret z Buddą, 2020
olej, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Gabriela Staszak
Siostry, 2019
akryl/płótno, 60 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Paweł Piskozub
Ocalenie, 2021
akryl/płótno, 100 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Wiktoria Dębińska
Relacje IV, 2018-2019
akryl/płótno, 75 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Krzysztof Młyńczak
Kompozycja z nożem, 2021
mieszana, akryl, kredka/płótno, 24 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Beniamin Cierniak
Pomiędzy chwilą a światłem , 2018
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Magdalena Szyszkowska
Czas szczęścia , 2019
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Filip Warzecha
Bulwary Warszawa - Wisła to kobieta, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Dominika Grzymska
Bez tytułu, 2020
mieszana/płótno naklejone na płytę, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Matylda Polak
Strumienie, 2021
akryl/płótno, 150 x 75 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Rafał Gawlik
M 21, 2021
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 130 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Maria Jagłowska
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł