Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów (71)

Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2021
olej, tempera/płótno, 120 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kat Garstka
Autorefleksja, 2021
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Sara Ilia
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 130 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Edyta Kwiatkowska
Przedświt, 2020
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Katarzyna Orońska / Orno
In horto, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Adam Wątor
Karo, 2021
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - klucz, 2021
akryl/płótno, 130 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Aleksandra Staniorowska
Psyche , 2021
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Filip Warzecha
Pracoholizm, 2021
akryl/płótno, 160 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Romuald Musiolik
Oleo Poe, 2021
olej/płótno, 120 x 80 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Iwona Kobryń
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Mirela Bukała
Sekcja gimnastyczna , 2021
akryl/płótno, 100 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Małgorzata Rusiecka
Poznanie, 2021
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Rafał Gawlik
M 29, 2021
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Paulina Korwin-Kochanowska
Lato, 2021
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Aleksandra Osa
Bez tytułu, 2013
olej/płótno, 89,5 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Adam Piotr Rutkowski
Molo o zmierzchu, 2021
olej/płótno, 110 x 110 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Juzcar, 2021
olej/płótno, 80 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Katarzyna Środowska
Wypatrując, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Anna Pszonka
Przebudzenie , 2021
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Konrad Hamada
Jesień, 2019
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Joanna Półkośnik
Majowa burza, 2021
akryl/płótno, 60 x 50 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Aleksandra Bukowska
Tygrys, 2021
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Grzegorz Skrzypek
Tango, 2021
olej/płótno, 50 x 60 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Mariusz Dydo
Dzik L model Gold, 2021
ceramika, 10 x 14,5 x 5,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Małgorzata Kot
Sówka Czubata model Snake, 2021
ceramika szkliwiona, 20,5 x 11,5 x 11,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Ito Futaki
Inner Garden, No. 1, 2021
metal, marmur, 22,5 x 21 x 15 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł