Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna

Aleksandra Kasprzyńska +48 506 252 031 a.kasprzynska@desa.pl

Lista obiektów (122)

Leon Wyczółkowski
Autoportret, 1926
litografia/papier, 37,5 x 49,5 cm (arkusz)
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Leon Wyczółkowski
Dęby, plansza 4. z teki „Wrażenia z Białowieży” (odbitka 4-barwna), 1922
litografia barwna/papier chiński, 28,8 x 36,4 cm (zadruk)
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Leon Wyczółkowski
"Kraków. 12 Autolitografii", 1915
litografia/papier, 40 x 29,5 cm
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Jan Stanisławski
Sad ukraiński (Krajobraz o zmroku), 1904
litografia barwna/papier, 13 x 20 cm (zadruk)
Estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Chimera tom IV, zeszyty 10-11-12
1901
druk, litografia/papier, 21,6 x 16,5 cm
Estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Jan Stanisławski
"Sad" (na różowym papierze), 1899
litografia/papier, 35 x 25,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Jan Stanisławski
"Sad" (na niebieskim papierze), 1899
Estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Gustaw Gwozdecki
Autoportret, 1919
akwaforta/papier, 9 x 6,3 cm (zadruk)
Estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Gustaw Gwozdecki
Przysięga II (Alegoria: Szabla w słońcu), około 1928
akwaforta/papier, 17,5 x 12,5 cm (zadruk)
Estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Mojżesz Kisling
Portret rudowłosej , 1947
litografia barwna/papier, 74,5 x 55,5 cm (arkusz)
Estymacja: 4 000 - 7 000 zł
Mojżesz Kisling
Nelly, około 1920
akwaforta, akwatinta barwna/papier, 41 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 7 000 - 12 000 zł
Mojżesz Kisling
Chłopiec w niebieskim berecie, około 1948
litografia barwna/papier, 62 x 46 cm (arkusz)
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Mojżesz Kisling
Brunetka
litografia barwna/papier, 49 x 34 cm
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Georges Charensol
"Moïse Kisling", książka z akwafortą Mojżesza Kislinga, 1948
akwaforta/papier, 22,8 x 17,8 cm (wymiary oprawy)
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Marie Laurencin
"La Dame aux Camelias", 1936 (1986)
litografia barwna/papier, 68 x 47 cm
Estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Władysław Lam
Wenus
akwaforta/papier, 12,5 x 13,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Jerzy Hoppen
Biczownicy wileńscy, 1934
akwaforta/papier, 38,3 x 58,5 cm (odcisk płyty)
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Stanisław Raczyński
"Sport w grafice. 7 oryginalnych drzeworytów" , 1954
drzeworyt/papier, 35 x 31 cm (wymiary oprawy)
Estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Władysław Skoczylas
Taniec zbójników I, 1919
drzeworyt/papier, 21,2 x 30,7 cm (zadruk)
Estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Władysław Skoczylas
Powrót z polowania, 1921
drzeworyt/papier, 15,2 x 18,1 cm (zadruk)
Estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Władysław Skoczylas
Łowy, 1920
drzeworyt/papier, 19,2 x 24 cm (zadruk)
Estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Edmund Ludwik Bartłomiejczyk
Hucuł z Jaworowa, 1936
drzeworyt/papier, 23 x 24 cm (zadruk)
Estymacja: 1 200 - 1 600 zł