mBank. Aukcja kolekcji

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (32)

Włodzimierz Tetmajer - Król chłopów
Włodzimierz Tetmajer
Król chłopów, około 1900 (?)
olej/tektura, 69 x 100 cm
Cena wylicytowana: 125 000 zł
Józef Rapacki - Pejzaż nadwodny z nenufarami
Józef Rapacki
Pejzaż nadwodny z nenufarami, 1920
olej/płótno naklejone na tekturę, 46 x 68 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Józef Brandt - Pospolite ruszenie u brodu
Józef Brandt
Pospolite ruszenie u brodu, około 1895-1902
olej/płótno, 74 x 119,5 cm
Cena wylicytowana: 1 450 000 zł
Alfred Wierusz-Kowalski - Niespodziewana śnieżyca
Alfred Wierusz-Kowalski
Niespodziewana śnieżyca, lata 80-90.XIX w
olej/płótno (dublowane), 77 x 101,5 cm
Cena wylicytowana: 800 000 zł
Stanisław Witkiewicz - Jarmark w miasteczku
Stanisław Witkiewicz
Jarmark w miasteczku, 1882
olej/płótno (dublowane), 76,5 x 62 cm
Cena wylicytowana: 360 000 zł
Józef Brodowski - Na polu bitwy ("Koń hetmański")
Józef Brodowski
Na polu bitwy ("Koń hetmański"), około 1850-1860
olej/płótno, 77,5 x 113,5 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Juliusz Kossak - Bitwa pod Ignacewem
Juliusz Kossak
Bitwa pod Ignacewem, 1865 (?)
akwarela/papier, 50 x 82 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Juliusz Kossak - Bitwa pod Parkanami
Juliusz Kossak
Bitwa pod Parkanami, 1883
akwarela/papier, 42 x 52 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Rudolf Julius Hübner - Chrystus z uczniami w Emaus
Rudolf Julius Hübner
Chrystus z uczniami w Emaus, 1881
olej/płótno, 115 x 127 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Józef Ryszkiewicz - "Przed kościołem wizytek"
Józef Ryszkiewicz
"Przed kościołem wizytek", 1913
olej/płótno, 69,5 x 105 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Józef Rapacki - Wieczór na Placu Teatralnym w Warszawie
Józef Rapacki
Wieczór na Placu Teatralnym w Warszawie, 1893
olej/płótno, 62 x 103,5 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Alfons Karny - Portret Stefana Starzyńskiego
Alfons Karny
Portret Stefana Starzyńskiego, około 1969
ceramika szkliwiona, 45 x 33 x 34 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Kiejstut Bereźnicki - Bez tytułu
Kiejstut Bereźnicki
Bez tytułu
olej/płótno, 70 x 84 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Alfred Lenica - "Otwarte okno"
Alfred Lenica
"Otwarte okno", 1968
olej/płótno, 130 x 97 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Jan Tarasin - "Zapisy"
Jan Tarasin
"Zapisy", 1989
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Jacek Rykała - "Proszę zamykać drzwi"
Jacek Rykała
"Proszę zamykać drzwi", 1993
olej, kolaż/płótno, 51 x 145 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Jerzy Mierzejewski - "Oliwki"
Jerzy Mierzejewski
"Oliwki"
olej/płótno, 140 x 81 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Jerzy Mierzejewski - "Drzewo"
Jerzy Mierzejewski
"Drzewo", 1993
olej/płótno, 110 x 153 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Michał Zaborowski - Widok na Warszawę
Michał Zaborowski
Widok na Warszawę
olej/płótno, 150 x 180 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Ryszard Pasikowski - Gobelin, z cyklu 'Organy'
Ryszard Pasikowski
Gobelin, z cyklu 'Organy', XX w.
wełna, 118 x 89 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Sekretarzyk w stylu Ludwika XVI
3 ćw. XVIII w.
intarsja, fornirowanie/brąz, marmur, drewno, 131,5 x 78 x 39 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Sekretera barokowa
2 poł. XVIII w.
drewno, 225 x 122 x 67 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Sekretera barokowa
około poł. XVIII w.
intarsja/brąz, drewno, 206 x 132 x 68 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Szafka jednodrzwiowa w typie Boulle'a
4 ćw. XIX w.
marmur, drewno, 114,5 x 110 x 50 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Francja  - Szafka jednodrzwiowa w typie Boulle'a
4 ćw. XIX w.
Francja
brąz złocony, drewno, 105,5 x 85,5 x 42,5 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Zegar w typie Boulle'a
koniec XIX w.
drewno, mosiądz, 108 x 62 x 25 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł