Art Outlet. Sztuka Dawna

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (57)

Jakub Zucker
Pucybut, około  1940
olej/płyta pilśniowa, 22,86 x 20,32 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Jakub Zucker
"W łóżku"
olej/tektura, 34 x 26 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
"Mimozy i tulipany"
olej/płótno, 64 x 42 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Mela Muter
Widok z Awinionu ("Rue des Roues"), lata 40. XX w.
olej/płótno, 46 x 38 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Włodzimierz Łoś
Zaprzęg na drodze o zmierzchu, 1882
olej/płótno, 25 x 49,5 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Wlastimil Hofman
"Pieta"
olej/płótno, 113 x 144 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Jacek Malczewski
Fauny, z cyklu "Spłoszony koń", około 1899
olej/tektura, 35 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Wilhelm Kotarbiński
Rzymskie patrycjuszki
olej/płótno, 138 x 80 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
Vincent G. Stiepevich
Po balu
olej/płótno, 56 x 41 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Szymon Mondzain
Martwa natura z kwiatami w wazonie
olej/płyta pilśniowa, 55,5 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Szymon Mondzain
"Martwa natura z Madonną", 1927
olej/płótno, 93 x 74 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Jacques Gotko
Leśna droga, 1923
olej/płótno, 38 x 46 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Ludwik Lille
Toaleta panny młodej
olej/płótno, 49 x 60 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Wlastimil Hofman
Starzec przed chatą, około 1930
olej/sklejka, 44 x 54 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Chaim Goldberg
"Zimowy dzień", 1994
olej/płótno, 102,6 x 152,4 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Autor nierozpoznany (II. połowa XIX wieku)
Portret uczonego
olej/płótno, 78 x 62 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Jan Czesław Moniuszko
Sarmacka dysputa, 1897
olej/płótno, 50 x 72,5 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Czesław Wasilewski
W drodze na polowanie
olej/płótno, 35 x 51 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Czesław Wasilewski
Sanna
olej/płótno, 48 x 80 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Juliusz Słabiak
Krakowiacy
olej/płótno, 35 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Juliusz Słabiak
Ułani
olej/płótno, 35 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
47
Autor nierozpoznany
Portret mężczyzny z brodą
olej/tektura, 32,5 x 40 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
48
Bolesław Łaszczyński
Głowa Apostoła, 1913
olej/płótno, 27 x 29,5 cm
Cena wylicytowana: 2 500 zł
49
W. Skibiński
Portret mężczyzny z bokobrodami, 1893
olej/tektura, 22 x 16,5 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
50
Marian Nowicki
Wesoły zaprzęg
olej/płótno, 50,4 x 71 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
51
Adam Setkowicz
Zimowy zaprzęg
olej/płótno, 27 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł