Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (43)

Martyna Czech
"Ponad to", 2020
olej/płótno, 140 x 120 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Agata Kus
"Sukienka", z cyklu "Pierwsza", 2010
olej/płótno, 150 x 90 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Jadwiga Sawicka
Marynarka ciemna , 2015
olej, akryl/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Maurycy Gomulicki
"Tropical Toxic", 2007
lambda/plexi, papier fotograficzny, dibond, 60 x 40 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Katarzyna Kozyra
"Więzy krwi" (zestaw 4 fotografii), 1995/2017
wydruk pigmentowy/papier archiwalny, dibond, 100 x 100 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Paulina Stasik
"Rozpad", 2020
olej, akryl/płótno, 170 x 150 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Marcin Maciejowski
"Czysta krew", 2006
akryl/płótno, 140 x 140 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
Radek Szlaga
"Epigony w nogach śpią", 2012
olej/płótno, 52 x 37 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Ewa Juszkiewicz
"Dziewczyny do wzięcia", 2010
olej, akryl/płótno, 165 x 220 cm
Cena wylicytowana: 1 050 000 zł
Piotr Janas
Bez tytułu, 2018
olej, lakier/płótno, 101 x 69 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Piotr Janas
Bez tytułu (Ślepiec), 2008
olej/płótno, nić, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Natalia Bażowska
"Podróżnik", 2019
olej/płótno, 146 x 114,3 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Kamil Kukla
"16TOM", 2016
olej/płótno, 170 x 190 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Marcin Zawicki
"Martwa natura z motywem wschodnim", 2019
olej/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Sławek Pawszak
Bez tytułu, 2017
olej, akryl/papier, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Mateusz Szczypiński
Nowy, 2011
olej/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Przemysław Matecki
Bez tytułu, 2006
olej/papier, płótno, 43 x 60 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Paweł Kałużyński
Z cyklu "Wielki sen", 2021
olej, akryl, żywica epoksydowa/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Bartek Materka
Bez tytułu (Pył), ok. 2005
olej/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Jakub Ciężki
Blackout #6, 2013
akryl/płótno, 150 x 205 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Olaf Brzeski
Dusza, 2009
ceramika szkliwiona, 50 x 36 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Tomasz Partyka
"Połącz", 2008
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Aneta Grzeszykowska
"Hair"#3, 2009/2018
wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Zbigniew Rogalski
"London", 2014
olej/płótno, 120 x 180 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Antoni Starowieyski
"Po burzy", 2018
olej/płótno, 140 x 190 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Łukasz Stokłosa
"Teatro La Fenice", 2016
olej/płótno, 80 x 90 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Joanna Pawlik
Bez tytułu, 2006
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł