Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (73)

Jan Dobkowski
"Karnawałowa noc", 1986
olej, akryl/płótno, 160 x 119,5 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Jan Dobkowski
"Wędrówka dusz", 1975
akryl/płótno, 105 x 80 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Dorota Grynczel
Kompozycja, lata 70. XX wiek
olej/płótno, 46 x 38 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Aleksandra Jachtoma
Bez tytułu, 1985
olej/płótno, 46 x 46 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Stefan Gierowski
"Obraz CCCLXXVIII" ("Kropkowane białe"), 1982
akryl/płótno, 68 x 200 cm
Cena wylicytowana: 250 000 zł
Włodzimierz Pawlak
"Przestrzeń logiczna obrazu H", 2001
olej, ołówek, kolaż/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Wojciech Fangor
"B 25", 1965
olej/płótno, 129 x 129 cm
Cena wylicytowana: 880 000 zł
Henryk Stażewski
"Relief nr 19", 1972
akryl, relief/płyta pilśniowa, 61 x 61 x 4 cm
Cena wylicytowana: 350 000 zł
Henryk Stażewski
"Relief nr 13", 1969
olej, relief/płyta, deska, 59,5 x 92,5 cm
Cena wylicytowana: 950 000 zł
Victor Vasarely
"Zig-Zag", 1986
akryl/płótno, 210 x 210 cm
Cena wylicytowana: 1 600 000 zł
Victor Vasarely
"Lynx", 1979
akryl/płótno, 145 x 145 cm
Cena wylicytowana: 500 000 zł
Richard Anuszkiewicz
"Greening Red Duo" ("Dual Reds II"), 1984
akryl/płótno, 183 x 122 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Julian Stańczak
"Folding with Light", 1971
akryl/płótno, 106,5 x 162 cm
Cena wylicytowana: 270 000 zł
Julian Stańczak
"Centered Duality Low", 1981-1982
akryl/płótno, 76 x 76 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
Ryszard Winiarski
"Penetracja przestrzeni industrialnej w ruchu wirowym", 1972-73
akryl, ołówek, relief/płyta, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 000 zł
Ryszard Winiarski
"Game 9 x 9", 1979
akryl, ołówek/płótno, 81 x 81 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Ryszard Winiarski
"Przypadek w grze 10 x 10", 1982
akryl, ołówek/deska, 110 x 10 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Krystyn Zieliński
"VI - 86", 1986
akryl/płyta, 72 x 72 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Andrzej Nowacki
"19.06.20", 2020
akryl, relief/płyta, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Andrzej Nowacki
"12/93", 1993
akryl, relief/płyta, 54 x 54 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Jerzy Nowosielski
Siedząca gimnastyczka , 1951
olej/płótno, 100 x 67,2 cm
Cena wylicytowana: 260 000 zł
Jerzy Nowosielski
Abstrakcja, 1956
olej/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
Jan Tarasin
"Brzeg" I, 1965
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 170 000 zł
Jan Tarasin
"Przedmioty ożywione", 2001
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"Cztery", 1972
olej/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Teresa Tyszkiewicz
"Czerwony trójkąt nr 2", 2009
akryl, szpilki/płótno, 64 x 60 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Alfred Lenica
"Sprawa czerwieni II", 1965
olej/płótno, 130 x 97 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Alfred Lenica
"Biesiadna i miłosna elegia", 1973
olej/płótno, 162 x 130 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł