Sztuka dzisiaj. Wybór kuratora

Filmy o aukcji

Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (40)

Zofia Błażko
"Klaudia", 2011
olej/płótno, 81 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Małgorzata Kosiec
"In heaven", 2020
olej/płótno, 92 x 73 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Anna Zalewska
"Dni były puste gdy z rzeczywistości sen rzeźbiłem", 2021
technika własna/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Piotr Szczur
"Wjazd do miasta", 2017
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Julia Woronowicz
"Dzieciństwo babci Jadwigi", 2019
technika własna/płótno, 60 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Piotr Czajkowski
Z cyklu 'Metro', "Moliere", 2021
akryl, technika mieszana, kolaż/płótno, 140 x 140 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Anna Włoczek
"Abstrakcja w brązie", 2020
olej/płótno, 170 x 120 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Jerzy Baranowski
Bez tytułu, 2018
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Anna Szprynger
Bez tytułu, 2012
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Edyta Hul
"Koń 9-2", 2014
akryl/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Paweł Skurski
"Mężczyzna z żaluzją"
olej/płótno, 100 x 120 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Agnieszka Sandomierz
Bez tytułu, 2019
akwarela/papier, 39 x 39 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 700 zł
Magdalena Bielesz
Bez tytułu, 2003
olej/płótno, 73,5 x 38 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Julita Malinowska
"Judgement I", 2019
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Viola Tycz
"Śniadanie na trawie (Lancheon on the grass)", 2003
olej/płótno, 64,5 x 80,5 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Magdalena Kwapisz-Grabowska
"Śniadanie u Tiffaniego", 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Filip Gruszczyński
"Darmowa porcelana", 2021
olej/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Tomasz Górnicki
"Origin head", 2020
stal, brąz, 27,00 x 33,5 x 33,5 cm [wymiary rzeźby] 102,5 x 33,5 x 33,5 cm [wymiary postumentu]
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Maciej Mackiewicz
"Trójgłówy smog", 2020
olej/płótno, 75 x 115 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Adam Bakalarz
"RPZK80", 2021
brąz patynowany, 83 x 24 x 25 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Andrzej Sobiepan
"Hiperpowierzchnia", 2020
technika własna, 127 x 127 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Paweł Wąsowski
"Cold fusion CLXV", 2021
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Martyna Ścibior
"Pomyślałam o sobie", 2013
lakier do paznokci/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Kuba Janyst
Z cyklu 'Meditations', "CR 6", 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Sebastian Skoczylas
"Meta-Czerwień", 2021
akryl/płótno, 110 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Wawrzyniec Reichstein
"Coming residue", 2016
olej/płótno, 131 x 150 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Marceli Adamczyk
"Ikona błyskawicy ze słownika emoji iOS", 2021
akryl, spray/płótno, 160 x 120 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł