Sztuka Dawna. XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (46)

Roman Kazimierz Kochanowski
Krajobraz z ogniskiem, 1896
olej/papier naklejony na deskę, 18 x 13 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Roman Kazimierz Kochanowski
Pejzaż letni, lata 80. XIX w.
olej/papier naklejony na płytę, 18,5 x 25,8 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Franciszek Streitt
"Nowy Rok - pozdrowienie poranne", 1879
olej/płótno (dublowane), 78,5 x 152 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Jacek Malczewski
Autoportret, 1924
olej/tektura, 63,5 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 560 000 zł
Wlastimil Hofman
Odpoczynek starca, 1934
olej/tektura, 67 x 49 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Leon Wyczółkowski
Kopanie buraków, 1911
olej/płótno, 80 x 64 cm
Cena wylicytowana: 340 000 zł
Michał Bylina
Na polowaniu, 1931
olej/płótno, 67 x 106 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Wojciech Kossak
Ułan na koniu
olej/tektura, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Jerzy Kossak
Olszynka Grochowska, 1942
olej/tektura, 66,5 x 97 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Jerzy Kossak
Napad wilków, 1944
olej/tektura, 70,5 x 100 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Bogdan Kleczyński
Scena zimowa z kupnem konia, 1883
olej/deska, 54 x 90 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Władysław Szerner
Powrót do domu
olej/płótno, 27,5 x 38,5 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Ludwik Gędłek
Przemarsz wojsk. Scena z powstania, około 1880
olej/płótno (dublowane), 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
Józef Pankiewicz
Pejzaż z Sanary, około 1924
olej/płótno naklejone na tekturę, 27 x 35 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
Olga Boznańska
Portret Pana Beyleya, przed 1921
olej/tektura, 103 x 75 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Kasper Pochwalski
Portret dziewczyny w berecie, 1930
olej/płótno, 80 x 70 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Wojciech Weiss
Pastwisko w Kalwarii, lata 30. XX w.
olej/tektura, 47,5 x 60,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Władysław Malecki
Pejzaż alpejski z jeziorem, około 1890
olej/papier naklejony na tekturę, 18,5 x 23,5 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Henryk Weyssenhoff
"Zakopany dwór"
olej/płótno, 84 x 123 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Edward Karniej
Portret śpiewaczki Marii Jędryczkówny, 1937
olej/płyta pilśniowa, 41 x 35 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł