14 Aukcja Młodej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (97)

Tomasz Kołodziejczyk
Piątek, 2012 r.
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Mateusz Rybka
I know daddy, 2012 r.
akryl, spray, wklejka/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Alicja Habisiak Matczak
Dolce vita, 2012 r.
akryl/płótno, 40 x50 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Daria Rozmarynowicz
LET ME SEE, 2003/2012 r.
akryl/płótno, 120 x 140 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Justyna Jabłońska
Kwadrans po południu, 2012 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Gossia Zielaskowska
DENIAL, 2012 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Agata Sobczyk
Psie myśli, 2009 r.
akryl, olej/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Małgorzata Sęk
Ona 5, 2012 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Zdzisław Nitka
Droga do zamku, 1989 r.
szablon/papier, 47 x 67 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 750 zł
Agata Baltyzar
Brighton, 2012 r.
olej/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Piotr Sakowski
Przemiany, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Ireneusz Walczak
Obraz ambiwalentny, 2011 r. (w formie skrzynki)
olej/płótno, 100 x 100 x 17 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Sepe
Science of sleep, 2011 r.
technika mieszana/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Wojciech Ćwiertniewicz
Bez tytułu (55), 1989 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Ilona Leszczyńska
Z cyklu 'Z plastiku sen', 2011 r.
fotografia/papier, 55 x 55 cm
Cena wylicytowana: 850 zł
Anna Halarewicz
Carnival, 2011 r.
akryl/płótno, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Paulina Zalewska
Szaleńczy lot, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 850 zł
Bogna Palmowska
Bez tytułu, 2012 r.
akryl/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Justyna Smoleń
Gołąb, 2011 r.
olej/płótno, 105 x 105 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Jagoda Szymańska
Szyba VIII, 2009 r.
olej/płótno, 140 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Bartek Jarmoliński
MUST/LINDA EVANGELISTA, 2012 r.
akryl/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Joanna Paljocha
Wyprzedaż 01, 2011 r.
akryl/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Viola Tycz
Oczyszczenie IV, 2012 r.
akryl/płyta, 79 x 83 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Daniel Mączyński
Zwiastowanie, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Grzegorz L. Piotrowski
POMARAŃCZOWA PLAŻA, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Sylwester Stabryła
Ukryte 2, 2011 r.
olej/płótno, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Łukasz Zedlewski
Bez tytułu, 2009 r.
olej/płótno, 62 x 101 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Anna Kunka-Kawełczyk
Rytuały, 2012 r.
akryl/płótno, 40 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł