Dawni Mistrzowie

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (27)

Krzysztof Lubieniecki - Liczykrupa
Krzysztof Lubieniecki
Liczykrupa
olej/płótno, 26,5 x 38 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
David Ryckaert III - Lutnista we wnętrzu
David Ryckaert III
Lutnista we wnętrzu, 1644
olej/płótno, 44 x 55,5 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Pieter van Boucle - Martwa natura z karczochem, kapustą i mięsem
Pieter van Boucle
Martwa natura z karczochem, kapustą i mięsem
olej/płótno, 58,7 x 70 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Pieter van Boucle - Martwa natura z rybą i wątrobą
Pieter van Boucle
Martwa natura z rybą i wątrobą
olej/płótno, 58,2 x 75,2 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Gerrit van Honthorst - Scena w tawernie
Gerrit van Honthorst
Scena w tawernie
olej/płótno, 71 x 106 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Malarz niderlandzki, XVI w. - Św. Katarzyna z donatorką
Malarz niderlandzki, XVI w.
Św. Katarzyna z donatorką
olej/deska, 32,5 x 25 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Malarz polski, XVII w. - "ANNA DE SZAMOTUŁY"
Malarz polski, XVII w.
"ANNA DE SZAMOTUŁY"
olej/płótno, 102,5 x 68,5 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Malarz polski, XVIII w. - "MARYA IABŁONOWSKA"
Malarz polski, XVIII w.
"MARYA IABŁONOWSKA", 1708
olej/płótno, 105 x 69 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Malarz polski, XVII w. - Portret szlachcica herbu Grzymała
Malarz polski, XVII w.
Portret szlachcica herbu Grzymała
olej/płótno, 100 x 74 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Malarz niderlandzki, XVI w. - Pokłon pasterzy
Malarz niderlandzki, XVI w.
Pokłon pasterzy
olej/deska, 49,5 x 34,5 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Jacopo Bassano, w typie - Pokłon trzech króli
Jacopo Bassano, w typie
Pokłon trzech króli
olej/płótno (dublowane), 96 x 129 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Jan Miense Molenaer - Scena we wnętrzu
Jan Miense Molenaer
Scena we wnętrzu
olej/płótno (dublowane), 42 x 53 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Malarz zachodnioeuropejski, XVII w. - Matka Boża jako Królowa
Malarz zachodnioeuropejski, XVII w.
Matka Boża jako Królowa
olej/płótno (dublowane), 68 x 48 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Nicolas Régnier, przypisywany - Św. Jan Chrzciciel
Nicolas Régnier, przypisywany
Św. Jan Chrzciciel
olej/płótno, 109 x 88,5 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
Malarz zachodnioeuropejski, XIX w. - Veraicon
Malarz zachodnioeuropejski, XIX w.
Veraicon
olej/płótno, 39 x 42 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Franz Sigrist, przypisywany - Uwolnienie świętego Piotra z więzienia
Franz Sigrist, przypisywany
Uwolnienie świętego Piotra z więzienia
olej/płótno (dublowane), 49 x 37 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Malarz zachodnioeuropejski, XVIII w. - Ukrzyżowanie
Malarz zachodnioeuropejski, XVIII w.
Ukrzyżowanie
olej/blacha, 26,7 x 31,4 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Joannes Philippus Spalthoven - Fantazja architektoniczna ze sceną targową
Joannes Philippus Spalthoven
Fantazja architektoniczna ze sceną targową, 1712
olej/płótno (dublowane), 65,5 x 74 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Jan Cossiers, w typie - Uczta w domu Szymona
Jan Cossiers, w typie
Uczta w domu Szymona
olej/płótno (dublowane), 103 x 117 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Malarz zachodnioeuropejski, XVII w. - Pasterze w typie Leandro Bassano
49
Pasterze w typie Leandro Bassano
olej/płótno (dublowane), 28 x 47,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 9 000 zł