ART OUTLET. Sztuka Współczesna

Termin zbierania obiektów:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (56)

Jan Dobkowski - "Podniecona"
Jan Dobkowski
"Podniecona", 1971
olej/płótno, 41 x 33 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Jan Dobkowski - "Radosna chwila"
Jan Dobkowski
"Radosna chwila", 1988
akryl/płótno, 33 x 50 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Jan Dobkowski - Z cyklu "Poza nieskończoność XXI"
Jan Dobkowski
Z cyklu "Poza nieskończoność XXI", 2002
akryl/płótno, 46 x 46 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Edward Dwurnik - "Różowe tulipany"
Edward Dwurnik
"Różowe tulipany", 2018
akryl/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Edward Dwurnik - "Dębowa Góra"
Edward Dwurnik
"Dębowa Góra", 2003
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Jan Pamuła - z cyklu "Seria Komputerowa I"
Jan Pamuła
z cyklu "Seria Komputerowa I", 2021
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Ryszard Winiarski - "28th game"
Ryszard Winiarski
"28th game", 1991
akryl/płyta, 64 x 64 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Ryszard Winiarski - "29th game"
Ryszard Winiarski
"29th game", 1991
akryl/płyta, 64 x 64 cm
Cena wylicytowana: 62 000 zł
Andrzej Nowacki - "15.06.08."
Andrzej Nowacki
"15.06.08.", 2008
relief/sklejka, płyta pilśniowa, 99 x 99 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Sławomir Lewczuk - "Trawy II"
Sławomir Lewczuk
"Trawy II"
olej/płótno, 99 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Maria Anto - "Notatki"
Maria Anto
"Notatki", 1996
olej/płótno, 81 x 50 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Erna Rosenstein - Kompozycja
Erna Rosenstein
Kompozycja, lata 70. XX w.
olej/karton, 46,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Alfred Lenica - Kompozycja
Alfred Lenica
Kompozycja
olej/płótno, 38 x 46 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Aleksander Kobzdej - Kompozycja
Aleksander Kobzdej
Kompozycja
olej/płótno, 53 x 45 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Henryk Musiałowicz - Z cyklu: "Reminiscencje"
Henryk Musiałowicz
Z cyklu: "Reminiscencje", 2000
olej, technika mieszana/płyta pilśniowa, 22,5 x 20 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Jan January Janczak - Kompozycja
Jan January Janczak
Kompozycja
olej/płótno, 102 x 82 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Leszek Nowosielski - Don Kichot
Leszek Nowosielski
Don Kichot , 1978
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Andrzej S. Kowalski - Bez tytułu
Andrzej S. Kowalski
Bez tytułu
technika mieszana/papier, 69 x 38 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Zdzisław Salaburski - Kompozycja
Zdzisław Salaburski
Kompozycja, 1973
olej/płótno, 117 x 90 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Andrzej Stroka - "I po ostrzach jak gwiazda"
Andrzej Stroka
"I po ostrzach jak gwiazda", 1985
olej/płótno, 25 x 34 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Zdzisław Salaburski
Kompozycja, 1972
technika mieszana/płótno, 100 x 148 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Aleksander Roszkowski - Bez tytułu
Aleksander Roszkowski
Bez tytułu , 2017
olej/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Janusz Bęben - "W pracowni malarza"
Janusz Bęben
"W pracowni malarza", 2010/2014
olej/płótno, 80 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Zbylut Grzywacz - Pejzaż
Zbylut Grzywacz
Pejzaż
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Wanda Gołkowska - "Ręce precz od Korei"
Wanda Gołkowska
"Ręce precz od Korei", lata 50. XX w.
olej/płótno, 160 x 220 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Krzysztof Pająk - "Święty Jerzy zabija bestię"
Krzysztof Pająk
"Święty Jerzy zabija bestię", 1997
olej/płótno, 114 x 146 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Eugeniusz (Geno) Małkowski - "Krucjata"
Eugeniusz (Geno) Małkowski
"Krucjata"
akryl/płótno, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Judyta Sobel - "Woodstock"
Judyta Sobel
"Woodstock", 1960
olej/płótno, 76,5 x 76,59 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Jan Szancenbach - "Ogród nad jeziorem Vanern"
47
Jan Szancenbach
"Ogród nad jeziorem Vanern", 1984
olej/płótno, 73 x 92 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł