Sztuka Dawna. Prace na Papierze

Termin wystawy:

Małgorzata Skwarek +48 22 163 66 48, +48 795 121 576 m.skwarek@desa.pl

Karolina Ciesielska +48 22 163 67 12, +48 668 135 447 k.ciesielska@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (61)

Nikifor Krynicki
Portret Pani w woalce
akwarela/papier, 19 x 12,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Nikifor Krynicki
Scena we wnętrzu
akwarela/papier, 24 x 20 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Nikifor Krynicki
Widok kościoła z biskupem
akwarela/papier, 20 x 14 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Nikifor Krynicki
Widok kościoła
akwarela, tusz/papier, 27 x 23 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Nikifor Krynicki
Scena w kościele
akwarela/papier, 25,2 x 15 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Nikifor Krynicki
Widok Krynicy
akwarela/papier, 34 x 25 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Zygmunt Warczygłowa
Most na Warcie, 1973
technika mieszana/tektura, 19,5 x 29 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Zygmunt Warczygłowa
Politechnika w Poznaniu, 1970
technika mieszana/papier, 19 x 24 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Stanisław Ignacy (Witkacy) Witkiewicz
Portret Janiny Propper, 1925
pastel/papier, 57,2 x 48,3 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Leon Wyczółkowski
Sosna i mogiły, 1916
pastel, węgiel/papier, 78 x 64,5 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Teodor Axentowicz
Dziewczyna w chuście - Hucułka
pastel/papier, 49 x 34 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Mela Muter
Portret rabina Isaïe Schwartz’a, około 1919
akwarela, ołówek/papier, 43 x 30 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Zygmunt Landau
Karnawał dziecięcy, 1929
akwarela, kredka/papier, 45 x 57 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Łodzie w porcie
olej/tektura, 59 x 75 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Henryk Epstein
Port
akwarela/papier, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Henryk Hayden
Łodzie w porcie w Cherbourg
akwarela, gwasz/papier, 34 x 52 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Henryk Epstein
Na wsi
akwarela, tusz/papier, 28 x 37 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Henryk Epstein
Kobiety przy stole
akwarela, ołówek/papier, 24 x 32 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Soter Jaxa Małachowski
Kutry w gdyńskim porcie
gwasz, kredka, pastel/papier, 36,5 x 44 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Soter Jaxa Małachowski
Łódź na wzburzonym Bałtyku, 1937
akwarela/papier, 24 x 34 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Stanisław Dziemański
Tatry zimą, 1934
akwarela, gwasz/tektura, 50 x 34 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Rafał Malczewski
Pejzaż z jeziorem
akwarela/papier, 31,5 x 47,5 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Rafał Malczewski
Pejzaż z zakolem rzeki
akwarela, ołówek/papier, 39 x 47 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Jean Lambert-Rucki
Scena teatralna, 1944
pastel, węgiel/papier, 88 x 64 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Marie Vorobieff Marevna
Portret dziecka
akwarela/papier, 30,4 x 23 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Judyta Sobel
Manekin, 1958
akwarela, kredka/papier, 61 x 48 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Marian Konarski
Koegzystencja, 1957
gwasz, ołówek/papier, 64 x 49 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Jan Rubczak
Widok na Planty
akwarela/papier, 56 x 91,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
Scena symboliczna - kobieta z motylem
akwarela, ołówek/papier, 15,5 x 22 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Stanisław Górski
Portret Hucuła
pastel/papier, 33,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 800 zł