Surrealizm i Realizm Magiczny

Termin wystawy:

Jadwiga Beck +48 795 122 720 j.beck@desa.pl

Alicja Sznajder +48 22 163 66 12, +48 502 994 177 a.sznajder@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (37)

Tomasz Sętowski
Kompozycja
olej/płótno, 30 x 50 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Tomasz Sętowski
Kompozycja fantastyczna
olej/płótno, 60 x 40 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Tomasz Sętowski
Dom Rybaka, 2009
olej/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Tomasz Sętowski
"Lecę", 2005
olej/płótno, 50 x 70 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Rafał Olbiński
"Chantecler"
olej, akryl/płótno, 92 x 61 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rafał Olbiński
Don Giovanni
olej, akryl/płótno, 53 x 70 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Anna Güntner
"Tajny obiekt", 1965
olej/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Bajka z cyklu 'Motywy węgierskie', 1974
olej/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Porozumienie wstępne", 1986
olej/płyta pilśniowa, 42,5 x 32 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Kiejstut Bereźnicki
"W pracowni I", 2017
olej/płótno, 90 x 150 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Kazimierz Mikulski
Bez tytułu, 1975
akwarela, tusz/papier , 37,5 x 30 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Kazimierz Mikulski
"Nocne czuwanie, niedługo świt", 1996
olej/płótno, 54 x 46 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Erna Rosenstein
"Bardzo odległe", 1991
technika mieszana/płótno, 17 x 16,5 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Erna Rosenstein
"Z samego dna", 1990
olej/płótno, 37 x 29 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Maria Anto
"Martwa natura z batalionem", 1970
olej/płótno, 65 x 95 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Szarlota Pawel
Bez tytułu, 1978
akryl/płótno, 38 x 46 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Wojtek Siudmak (ur. 1942, Wieluń)
Vision
biskwit, 28 x 30 x 21 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Maciej Wierzbicki
Transformacja
akryl/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Krzysztof Żyngiel
"Pomiędzy światami", 2016
olej/płótno, 45 x 35 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Krzysztof Żyngiel
"Skrywana tajemnica", 2016
olej/płótno, 33 x 46 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Maja Borowicz
"Szkoda słów", 2017
olej/płótno, 70 x 50 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Jacek Stępień
Kompozycja z rybami
olej/płótno, 60 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Jacek Stępień
Strażnicy krainy, 2016
olej/płótno, 50 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Dariusz Ślusarski
"Dywizjon", 2018
olej/płótno, 73 x 93 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Katarzyna Kołtan
Lavinia, 2020
tempera żółtkowa/płyta, 90 x 80 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Jan Stokfisz-Delarue
"Le Caves St Flo", 2020
akryl/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Łukasz Prządka
"29", 2015
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Mikołaj Sętowski
"Owl", 2019
olej/płótno, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Wojciech Giza
"Ucieczka Atlantów" , 1974
gwasz/karton, 117 x 240 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Marek Chojnacki
Trzy duchy
olej/tektura, 39 x 50 cm
Cena wylicytowana: 800 zł