Miejsce wystawy:

Teresa Soldenhoff +48 506 251 833 t.soldenhoff@desa.pl

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (78)

Sonia Ruciak
Gdzie indziej, 2019
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Paulina Gawryszewska
Witryna, 2018
akryl, folia/płótno, 130 x 160 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Grzegorz Klimek
Przeistoczenie, tryptyk, 2019-2020
akryl/płótno, 40 x 30 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Izabela Gałązka
Dizajnerki VI, 2020
olej/płótno, 50 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Adrian Kiszka
Kintsugi, 2020
akryl/płótno, 61 x 61 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird
In harmony with everything, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Michał Czuba
Portret kobiety 03, 2017
olej/plexi, 120 x 90 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Adam Wątor
Skromne, 2020
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Sara Ilia
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Magdalena Szilke
Czerwone krowy, 2020
akwarela, tusz, tempera/papier , 70 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Szymon Poloczek
Rozkosz za wiecznem życiem łka, 2020
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Dorota Zuber
Approaching jungle, 2020
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Małgorzata Pabis
J.O.Y, 2020
technika mieszana/płótno, 190 x 250 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Przejdziemy przez to razem, 2020
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2020
olej, tempera/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Magdalena Kępka
Kanaryjskie lato, 2020
olej, akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Stanisław Tomalak
Fragment 642, 2020
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Romuald Musiolik
Widok na Nikole, 2020
olej/płótno, 130 x 190 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Aleksandra Osa
L3, 2019
olej/płótno, 40 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Konrad Makowski (ur. 1994 r., Zamość)
Bez tytułu, 2020
drewno, 123 x 23 x 15 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Joanna Głażewska
Sny, 2020
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Filip Moszant
V.18, 2019
akryl/papier , 100 x 70 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aneta Nowak
Obserwacja, 2020
akryl, technika mieszana/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Kamila Cellary
We are a moment, 2020
akryl/płótno, 110 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Paulina Pior
Ammit, 2020
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Izabela Bochenko
Dom, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Łukasz Kamiński
Ruszaj!, 2020
olej/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Marcin Błach
Twister, 2020
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Sebastian Laszczyk
Przewrót, 2020
olej/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł