Termin wystawy:
Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną katalogi kwietniowych aukcji nie będą drukowane.Zachęcamy do pobrania katalogu w formie elektronicznej (PDF).

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Teresa Soldenhoff +48 506 251 833 t.soldenhoff@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (81)

Grzegorz Klimek
Pukam do drzwi kamienia, 2020
technika własna/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Kat Garstka
Zapomniana bogini II, 2020
akryl/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aleksandra Osa
Z cyklu 'Melting paradise' MP1-2, 2017
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ilona Herc
Spacer, 2020
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Katarzyna Słowiańska-Kucz
Mój las, 2020
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Adam Wątor
Z wyobraźni, 2020
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Teresa Legierska
Pozwól się oswoić, 2016
olej, technika mieszana/płótno, 170 x 140 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Mirella Stern
Arka Noego lub Titanic, 2020
akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Maciej Kozłowski
Podróż 65, 2016
akryl/płótno, 170 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Przemysław Wójciak / Karifurava
Eleven, 2020
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Dorota Zuber
Plunging into a fantastic non-defined matter, 2020
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Rafał Kapica
Trzy światła, 2019
olej/płótno, 120 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Filip Moszant
B5, 2019
akryl, flamaster/papier, 100 x 70 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Paulina Jołda
Rafa, 2019
olej/płótno, 70 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Agnieszka Rowińska
Bez tytułu, 2020
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aleksandra Kowalczyk
Yogyakarta, 2019
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Kamil Stańczak
Konstelacje D, 2020
olej, akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Karolina Włodek
Rozbieranki III/IV, 2012
olej/blacha, 160 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aleksandra Bukowska
Mojra II, 2020
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Bastien Ducourtioux
Chimera, 2019
olej, akryl, spray/deska, 140 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Małpy w kąpieli, 2018
olej/płótno, 130 x 97 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Kamil Jakóbczak
Marzycielka, 2020
akryl/płótno, 110 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Marzena Bis
Golden boats, 2020
akryl/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Malwina Jagóra
Słoneczny dzień w Prizren, 2019
akryl/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Katarzyna Środowska
Wyspy zielone, 2020
olej/płótno, 90 x 116 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Romuald Musiolik
Miasto Mosfling, 2020
olej/płótno, 100 x 180 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Marta Bilecka
Summer's hue, 2020
akryl/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Agata Krutul
Sriseo, 2020
akryl, technika własna/płótno, 40 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Magdalena Kępka
Jantar, 2020
olej, akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Urszula Kałmykow
Upalny świt, 2019
olej/płótno, 110 x 150 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł